• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Білопільщина вшанувує пам’ять загиблих Героїв на сході держави

Печать
13 серпня в місті Білопілля на центральному цвинтарі, біля могили майора Збройних Сил України, начальника артрозвідки 30-ї окремої механізованої бригади Сергія Гордієнка, у день четвертої річниці від дня загибелі, віддати шану загиблому Герою зібралися голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін, заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга Нестерович, Білопільський міський голова Юрій Зарко та жителі міста Білопілля.

Під час обстрілу вночі 13 серпня 2014 року підрозділ, в якому служив Сергій Миколайович, спробував прорватися із оточення. У ході прориву Сергій Гордієнко загинув. Тіло його було знайдено на полі неподалік с. Степанівка, що в декількох кілометрах від Савур-могили.
На знак вічної пам’яті про подвиг Сергія Гордієнка, присутні поклали квіти до могили Героя. Керівники району висловили співчуття родині загиблого, батькам, дружині, сину, друзям на адресу Сергія Гордієнка, згадуючи його, як справжнього патріота України, прекрасну людину, доброго і люблячого сина, чоловіка і батька, брата.
Також, цього дня на подвір’ї Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім.С.М. Гордієнка, в якій навчався Сергій Миколайович, зібрались вчителі, шкільна молодь, жителі міста Білопілля та представники влади. Присутні вшанували пам’ять загиблого Героя хвилиною тиші та поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на приміщенні школи.
Цього дня були покладені квіти до Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» та пам’ятної плити на честь Сергія Городієнка.