• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

08.10.2018

Печать

В Україні з 1 вересня 2018 року стартував пілотний проект з надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»

Вручили «Пакунок малюка» батькам та їхнім маленьким діточкам голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін та заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.
«Пакунок малюка» являє собою набір з 25-ти необхідних речей для перших місяців життя малюка. У нього входить одяг та інші важливі речі для дитини. Серед них: підгузки, пелюшки, матрац, рушник, термометри для тіла і води та інше.
Пакунок малюка є безготівковою адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну дитину, а отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Загальна вартість товарів «Пакунок малюка» доходить практично до 5 тисяч гривень.
Керівники району привітали батьків з народженням діточок і побажали міцного здоров’я, благополуччя сім’ям , щоб їхні родини й далі поповнювались малюками , а також
наголосили, що урядова програма є дуже важливою для суспільства у такі непрості часи для країни і дуже знаково, що жителі Білопільського району все ж таки наважуються народжувати по двоє і троє дітей.