• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

18.10.2018

Печать

18 жовтня 2018 року в с. Річки відбулося покладання квітів до могили  загиблого воїна АТО Ровного Олександра Олександровича. В церемонії покладання квітів взяв участь заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.

Олександр Олександрович  Ровний народився в с. Матіївка Бахмацького району Чернігівської області. Закінчив Матіївську ЗОШ, вступив на навчання в конотопське ПТУ. Після року навчання призваний на строкову службу. Служив в сумській частині внутрішніх військ, де й познайомився із майбутньою дружиною, яка навчалася на кухаря, її училище було неподалік від частини. 2012 року одружився, переїхав на проживання до села Річки. Працював в Сумах — охоронцем банку, у різних охоронних фірмах. Мобілізований 20 серпня 2014-го. Служив стрільцем-помічником гранатометника, 92-га окрема механізована бригада. Брав участь у боях за Щастя, Станицю Луганську, ніс службу на блокпосту у селі Валіївка. 18 жовтня 2014-го уночі зазнав смертельного поранення під час обстрілу позицій бригади біля села Вільхове Станично-Луганського району — снаряд впав упритул до вагончика, в якому перебував Олександр. Без Олександра лишилися дружина та син Вадим 2012 р.н. Похований в селі Річки, Білопільський район 21 жовтня 2014-го.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений  орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)