• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

25.10.2018

Печать
25 жовтня заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у одноденній фаховій майстерні, присвяченій бізнес-плануванню діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування.


Даний тренінг є черговим етапом загальнодержавного проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. Поспілкуватися з лектором, начальником управління реформ медичної допомоги МОЗ України Костянтином Надутим зібралися представники обласної влади, районних та міських рад, а також керівники і фахівці лікувальних закладів Сумщини.
Фахова майстерня проходила у динамічному форматі: з активними дискусіями, цікавими пропозиціями, перейманням досвіду, анкетуванням, формуванням своєрідних дорожніх карт. Зокрема, учасники практикуму докладно обговорили законодавче врегулювання діяльності комунальних некомерційних медзакладів та присвятили час моделюванню бізнес-планів для комунальних підприємств у сфері охорони здоров’я з некомерційним характером діяльності.