• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

30.10.2018

Печать

30 жовтня заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, начальник відділу освіти райдержадміністрації Руслан ПРЕЙС, секретар Ворожбянської міської ради Олександр КОВАЛЬОВ, представники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області, учні та педагоги зібралися в Ворожбянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 щоб привітати учня 4 класу Єгора ШИКУЛУ, який підчас пожежі виніс на руках 2-річного брата ЛУБЕНЦЯ Тимура.

Володимир ВІДУЄВ за мужність, героїзм та рішучість, виявлені при врятуванні молодшого брата з пожежі, нагородив юнака цінним подарунком.
Нагадаємо, 12 жовтня в м. Ворожба сталася пожежа. Пожежники прибули уже через п’ять хвилин і загасили будинок. Причина – коротке замикання. В той вечір в будинку знаходилося лише двоє дітей: 9-річний Єгор та його 2-річний брат Тимур. Їхні мама, бабуся та дідусь пішли на роботу, за півгодини до пожежі мати прийшла і впевнилась, що все в порядку, а діти спокійно сплять.
А пізніше Єгор прокинувся від жару та запаху диму. Хлопчина швидко зорієнтувався, схопив брата та виніс його на вулицю.
За словами Ігоря ЯРКОВОГО, начальника Білопільського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Єгор Шикула буде номінований на здобуття Всеукраїнської премії «Герой-рятувальник».