• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”

Печать

04 грудня в читальному залі Центральної районної бібліотеки ім. О. Олеся відбувся круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”, присвячений 140-річчю від дня народження славетного земляка та 20-річчю з моменту відкриття музею, присвяченого О. Олесю за участю представників влади, освітян, працівників культури, поціновувачів літературно-мистецької спадщини Олеся.

 

Всі присутні з цікавістю вислухали виступ Власенка Валерія Миколайовича, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії Сумського державного університету, який висвітлив життєвий шлях О. Кандиби з незвичного боку - як громадського діяча, який вів активну роботу, перебуваючи довгі роки в еміграції.
Почесний житель міста Білопілля, лауреат Всеукраїнської премії ім. О.Олеся, письменник Іван Петрович  Головченко виступив на тему розвитку і відродження літературно-мистецької  спадщини рідного краю.
Дунь Тетяна Олександрівна, учитель української мови  Білопільської ЗОШ I – III ст. №2 ім. С. Гордієнка поділилася досвідом роботи щодо вивчення та популяризації творчості Олександра Олеся  у процесі навчання і виховання підростаючого покоління.
Як вивчають твори Олеся в дошкільних закладах, як прищеплюють зацікавленість до поезії розповіла Петренко Надія  Андріївна, вихователь – методист  ДНЗ  «Сонечко».  
Дойніков Валерій Володимирович, директор КЗ БРР ПСМНЗ  «Білопільська музична школа» виступив на тему «Музична спадщина Олеся в навчальному процесі дитячої музичної школи»
Після цього присутні вислухали вокальний  твір на слова О. Олеся у виконанні Тетяни Устілки, викладача КЗ БРР ПСМНЗ «Білопільська музична школа».
Наприкінці зустрічі Клепальська Наталія Валентинівна , директор музею О.Олеся ознайомила присутніх з оновленою музейною експозицією.