• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

06.12.2018

Печать
06 грудня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін, начальник Білопільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Андрій Анісімов та начальник відділу прикордонної служби „Білопілля” Максим Яровий привітали військовослужбовців Білопільського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України.

„Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя і злагоди, звершення всіх планів і задумів, успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України!” – зазначив Володимир Відуєв.
За якісне виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України кращі військовослужбовці райвійськкомату відзначені Почесними грамотами Білопільської районної ради та Білопільської районної державної адміністрації.