• Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відбувся дитячий Різдвяний турнір з футзалу

Печать

Традиційний дитячий Різдвяний турнір з футзалу серед дитячих команд цього року розіграли юні футболісти 2010-2011 років народження.

Позмагатися у спортивній залі Білопільського НВК ЗОШ№3 зібралися 4 команди (переважно вихованці ДФК „Динамо”) – це „ПСЖ” (капітан Єгор ВОРОНА), „ДИНАМО” (капітан Богдан ТУРЧИН), „ЮВЕНТУС” (капітан Олександр ЛИТВИНЕНКО) та „БАРСА” (капітан Максим ШВАГЕР), до речі назви команд діти вибирали собі самі – кому яка з грандів світового футболу більше до вподоби.
Дитячий азарт та пристрасті у спортивній залі вирували на протязі всього турніру, а численні батьки юних футболістів палко підтримували свої команди.
Здобувши перемогу у всіх трьох зустрічах, І-ше місце виборола команда „ПСЖ”. Напруженим видався матч між „ДИНАМО” та „БАРСОЮ”, де перемогу з мінімальним рахунком здобули „динамівці”, що в підсумку дозволило їм посісти ІІ-е місце, юні „барсята” залишилися на ІІІ-му місці, „ЮВЕНТУС” – четверті.
Кращими гравцями турніру визнано:
-    Єгора ВОРОНУ;
-    Богдана ТУРЧИНА;
-    Олександра ЛИТВИНЕНКА;
-    Максима ШВАГЕРА.
Переможці, призери та кращі гравці отримали медалі, грамоти та солодощі від РЦ „Спорт для всіх” та ДФК „ДИНАМО”.