• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

04.03.2019

Печать

У Сумській обласній державній адміністрації завершилась презентація другого етапу реформи децентралізації до 2021 року.

Захід організований Сумським "Центром розвитку місцевого самоврядування", що створений в рамках Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та за підтримки Мінрегіону України. У заході взяв участь в.о. голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.
У вітальному слові перший заступник голови Сумської ОДА Вадим Акперов назвав реформу децентралізації однією із найуспішніших в Україні та зауважив, що Сумщина має гідно її реалізувати, адже зворотнього шляху немає.
Юрій Ганущак, експерт ЦОР при Мінрегіоні, зосередив увагу присутніх на ключових моментах формування спроможного субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою. "У громаді основний принцип – доступність для громади, у субрегіональному рівні – можливості ефективного управління і запровадження системи моніторингу та нагляду", - зазначив експерт.
Іван Лукерія, координатор ЦОР при Мінрегіоні, ознайомив присутніх з пріоритетними завданнями на 2019-2020 роки реформи місцевого самоврядування та найближчими дедлайнами, виконання яких дозволить надалі успішно реалізовувати реформу.
Заключну частину присвятили спілкуванню в режимі запитання/відповідь, де присутні голови обговорили із експертами питання, що їх найбільше турбують.