• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

12.03.2019

Печать

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню.

У місті Білопіллі за участі в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва, голови районної державної адміністрації Володимира Верещагіна, працівників районних служб, підприємств, організацій, депутатів, школярів, громадськості відбулись районні урочистості з нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
«Про Шевченка, як про великого Пророка та духовного лідера нації, сказано і написано уже досить багато. Але з плином часу постать Кобзаря набуває дедалі більшої значущості у свідомості українців. За своє коротке життя, а прожив він 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.» - зазначив у своєму виступі Володимир Іванович.