• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відлунав останній дзвоник навчального року

Печать
24 травня в навчальних закладах району відбулося свято Останнього дзвоника.
Виконуючий обов’язки голови районної ради Володимир Відуєв взяв участь в урочистих заходах, які проводились в Білопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка.

Цього дня за підсумками навчального року були нагороджені кращі вчителі та учні школи.
Володимир Іванович привітав учнів, батьків та учителів зі святом і зазначив, що сьогодні  перегорнуто ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж  цього року діти долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови.
Хвилюючі почуття переповнювали наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Для випускників же останній шкільний дзвоник - це  початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.
Виконуючий обов’язки голови районної ради подякував вчителям за їх нелегку працю , а учням побажав добре  відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання,  випускникам – гарно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і вступити в ті навчальні заклади, які вони обрали, а також щасливої життєвої дороги під мирним небом на своїй рідній землі.