• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

28.05.2019

Печать

28 травня на стадіоні ім. Ю. Білонога відбувся відкритий районний турнір з футболу та міні-футболу «Кубок голови Білопільської районної державної адміністрації», присвячений пам'яті воїнів-земляків, загиблим в зоні проведення антитерористичної операції.

Позмагатися на почесний Кубок виявили бажання 4 команди – «Динамо» м. Білопілля, ДЮСШ м. Путивль, КДЮСШ м. Суми та ДЮСШ смт. Краснопілля.
На відкритті турніру з вітальними словами виступили голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, президент Федерації футболу Сумщини Андрій ПРОХОРОВИЧ, виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та голова Федерації футболу Білопільщини Валерій ЛЮТИЙ
Всі учасники змагань хвилиною тиші вшанували пам’ять воїнів-земляків, які загинули в зоні проведення АТО.
У змаганнях з міні-футболу перемогу святкувала команда КДЮСШ м. Суми, другими стали футболісти команди «Динамо» м. Білопілля, третіми – футболісти ДЮСШ м. Путивль.
Також у турнірі приймали участь дві дівочі команди: команда Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 та команда Білопільського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів №5 ім. А.С. Макаренка, яка і стала переможцем.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та солодкими подарунками.