Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Увага, конкурс!

Печать

Відповідно до Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положенням про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Білопільської районної ради Сумської області, затвердженого рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Білопільської районної ради від 24 липня 2018 року та в зв’язку з наявністю вакантної посади директора Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 3 Білопільської районної ради Сумської області оголошується конкурс на заміщення посади директора Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 3 Білопільської районної ради Сумської області. Місцезнаходження закладу: 41800, вул. Гагаріна, 12, м. Білопілля Білопільського району Сумської області.

Оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають з 15.10.2019 року по 14.11.2019 р. включно до конкурсної комісії за адресою: м. Білопілля, вулиця Шевченка, 27 такі документи:
1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
6) довідку про відсутність судимості;
7) мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що становить до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.
Етапи проведення конкурсу:
1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
6) проведення конкурсного відбору;
7) визначення переможця конкурсу;
8) оприлюднення результатів конкурсу.

Контактні особи, які надають додаткову інформацію:
Прейс Руслан Сергійович, тел. 0667794647,
Скляр  Інна Миколаївна, тел. 0661621973