Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

22.11.2019

Печать
23 листопада 2019 року виповнюється 5 років від дня загибелі учасника антитерористичної операції жителя с. Вири Ніколенка Павла Вікторовича.

В місцевій школі відбулась літературно-музична композиція „Герої не вмирають”, яку підготували учні Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В заходах взяли участь виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, начальник відділу культури і туризму Білопільської райдержадміністрації Світлана Лукова, начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Білопільського районного військового комісаріату, капітан Роман Дубинка, Вирівський староста Микола Кулак, вдова загиблого Віта Николенко.
Присутні згадували дитячі та юнацькі роки Павла Николенка, навчання в школі, його добрі вчинки, бажання завжди всім допомогти. По закінченню заходу Героя вшанували хвилиною тиші та поклали квіти до пам’ятної дошки і до могили на сільському цвинтарі.
Ніколенко Павло Вікторович був мобілізований в липні 2014-го, водієм  91-го окремого полку оперативного забезпечення, з вересня перебував в зоні бойових дій. В складі батальйону зводив укріплення навколо Дебальцевого, виконував бойові завдання на блокпосту „Ворота”. Загинув 23 листопада 2014 року під час обстрілу з РСЗВ „Град” блокпосту „Ворота” в районі міста Дебальцеве. Похований у с.Вири. Залишилися дружина Вікторія та двоє синів — Андрій й Микола. 15 травня 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).