Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

10.12.2019

Печать

10 грудня 2019 виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь в роботі одноденної фахової майстерні «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини», яка проходила в приміщенні обласної ради.

 

 

Модератором зустрічі виступив експерт з медичних питань УАРОР, член Координаційної Ради Української Медичної Експертної Спільноти (УМЕС), член Президії Національної Лікарської ради Костянтин Надутий.

Він порушував питання реформування медичної системи, переходу від бюджетування до отримання держзамовлення, відмінності бізнес-планування комерційного і соціального підприємств, бізнес-ідеї та варіанти їх втілення, застосування нормативно-правової бази в діяльності рад у рамках практичного впровадження законів та підзаконних актів.

Зустріч проходила у рамках діалогу. Учасники заходу ставили запитання модератору, дискутували, вносили свої пропозиції та обмінювалися враженнями.

За словами в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва, подібні зустрічі необхідні. «У ході нашого спілкування ми більше бачимо плюси реформування медицини, говоримо про проблеми, які присутні у вторинній ланці медицини, та шляхи їх вирішення. Це живий діалог, де всі чують один одного і діляться думками. У кожного району є проблеми, вони схожі. Тож під час зустрічі ми отримали відповіді на свої запитання», - зазначив керівник району.

Одноденна фахова майстерня «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини» є частиною проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС), впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.