Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

22.01.2020

Печать

22 січня 2020 року відбулося засідання президії Білопільської районної ради, на якому розглядалися звернення т.в.о. голови Білопільської райдержадміністрації щодо термінового скликання позачергової сесії районної ради по внесенню змін до районного бюджету Білопільського району на 2020 рік та затвердженню Районної програми забезпечення Білопільської районної державної адміністрації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Білопільського району на 2020 рік, згідно якої передбачалось виділення з районного бюджету Білопільській райдержадміністрації коштів у розмірі 3,3 млн. грн.

За результатами розгляду даних питань президія вирішила звернутися до райдержадміністрації щодо надання на адресу районної ради наступної інформації:      
1.    Звіт про виконання районного бюджету Білопільського району за 2019 рік.
2.    Інформацію про виконання Районної програми забезпечення Білопільської районної державної адміністрації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Білопільського району на 2019 рік.    
3.    Інформацію по розрахунку компенсаційних виплат при звільненні персонально по кожному працівнику, по якому припиняються трудові відносини в розрізі апарату та структурних підрозділів РДА, засвідчену підписами керівників та печатками.          
Після надання зазначеної інформації відбудеться засідання президії Білопільської районної ради, на якому буде розглядатись питання щодо можливого скликання сесії районної ради.