Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Податкова турбується про вас і ваше здоров’я

Печать

Наразі у світі відбуваються події, які стурбували людство на усіх континентах – спалах досі невідомого вірусу під назвою COVID-19.
Фахівці управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області не залишаються осторонь загальносвітової проблеми та переконливо рекомендують громадянам утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби. У сучасних умовах, з сучасними можливостями більшість питань та проблем можна вирішити дистанційно, скориставшись Інтернетом або послугами пошти.


У випадку, якщо питання потребує обов’язкового відвідування ЦОП, необхідно неухильно дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій, а саме:
- користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
- не створювати скупчення людей у ЦОП, дотримуватись безпечної відстані між людьми;
- уникати контакту з тими, хто має симптоми захворювання.
Податківці звертаються з проханням зменшити рух паперових документів та активізувати роботу із засобами електронного зв’язку та поштою. У цьому вам допоможе Електронний кабінет платника.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua.
Через Електронний кабінет ви можете подати заяви для отримання адміністративних послуг, зокрема:
картки платника податків; відмітки у паспорті громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
реєстрації реєстратора розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок;
включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій, внесення змін до цього Реєстру, витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій;
довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;
довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;
відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
копії реєстраційних посвідчень реєстраторів розрахункових операцій направляються на адресу електронної пошти заявника (оригінал можна буде отримати після закінчення карантину).
У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника ви можете звернутись до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.
Шановні громадяни та платники податків! Податківці турбуються про ваше здоров’я і просять з розумінням  сприймати ситуацію, що склалася. Будьте свідомими, не ви пробувайте долю, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих вас людей.