Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 8 сесії, 5 скликання

Печать

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Восьма сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 22.02.2007 м. Білопілля

Про внесення змін та доповнень
до рішення районної ради
від 29.12.06 „Про районний
бюджет на 2007 рік”

На підставі пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (Павлівська сільська рада) у сумі 16700 гривень.

2.Пункти 1, 2, 5, 10 рішення ради від 29.12.06 „Про районний бюджет на 2007 рік” (далі - Рішення) викласти в наступній редакції:

„1. Установити доходи районного бюджету на 2007 рік у сумі 59790328 гривень, з них:

- надходження власних і закріплених доходів у сумі 5874980 грн.,

- дотацію вирівнювання з державного бюджету у сумі 32930000 грн.,

- додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 797000 гривень,

- субвенції з державного бюджету у сумі 19201272 гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 58816228 грн., спеціального фонду бюджету - 974100 гривень.”
„2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету у сумі 60174973 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету 59200873 грн., та видатків спеціального фонду бюджету 974100 гривень за функціональною структурою (додаток 2) та розподілом за головними розпорядниками (додаток 3).”
„5.Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів, що одержуються до районного бюджету та трансфертів, що передаються бюджетам сіл, згідно з додатком 5.”

„10. Установити, що зміни та уточнення до районного бюджету на 2007 рік можуть бути внесені виключно рішенням районної ради, крім випадків, передбачених частиною 101 цього рішення”.

3.Доповнити Рішення частиною 101, виклавши її в наступній редакції:

„Районна державна адміністрація має право вносити при необхідності зміни та уточнення коштів, які надходять у вигляді субвенції до районного бюджету з подальшим затвердженням на найближчій сесії районної ради за умови попереднього отримання письмового дозволу голови районної ради.

4.Додаток 7 до рішення вважати додатком 6.

Виконуючий обов’язки
голови районної ради В. М. Здоровцов

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Восьма сесія
Р І Ш Е Н Н Я

м. Білопілля від 22.02. 2007 р.

Про отримання середньострокових
позичок за рахунок єдиного
казначейського рахунку

Відповідно до статті 57 Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” та постанови Кабінету Міністрів України № 64 від 24.01.2007 року „Про затвердження Порядку надання у 2007 році місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування середньострокових безвідсоткових позичок та їх погашення” районна рада вирішила:

Надати право районній державній адміністрації отримувати середньострокові позички за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування ними щомісяця в обсязі невиконання прогнозних показників доходів районного бюджету, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів на 2007 рік за умови попереднього одержання позитивного письмового висновку постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності

Виконуючий обов’язки
голови районної ради
В. М. Здоровцов

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Восьма сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.02.2007 м. Білопілля

Про внесення змін
до рішення районної ради від 15.12.06
„Про створення комунальної установи
Білопільської районної
ради
„Білопільський районний трудовий архів"

З метою приведення рішення районної ради від 15.12.06 „Про створення комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний трудовий архів" у відповідність до положень статті 22 Бюджетного кодексу України, районна рада вирішила:

Внести зміни до вищеназваного рішення, виклавши пункт 6 останнього в

редакції:

„Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) передбачити в районному бюджеті фінансування даної установи в межах кошторису, затвердженого головою районної державної адміністрації"".

Виконуючий обов'язки
голови районної ради В.М.Здоровцов

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Восьма сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.02.2007 м. Білопілля

Про депутатські запити

На підставі статей 21,22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатські запити, які надійшли від депутата Кутаха В. Ф, голови постійної комісії районної ради з питань промисловості,транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства та депутата Гончарова М. І., голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою, районна рада вирішила:

1.Підтримати депутатський запит депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І. про перевезення пільгового контингенту населення автоперевізниками району у 2006 році та направити голові правління ВАТ „АТП-15937” Безверхому М. Г., директору ТОВ „Автоквант” Ковтуну В. К., приватному автоперевізнику МусіС.О. для розгляду(текст запиту додається).

До 09 березня 2007 року інформувати про результати розгляду районну раду та депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І.

2. Підтримати депутатський запит депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І. про причини зменшення у 2007 році суми коштів на оплату пільг незахищеним верствам населення та направити начальнику управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сіденку І. О. (текст запиту додається).

До 09 березня 2007 року інформувати про результати розгляду районну раду та депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І.

3.Підтримати депутатський запит депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І. про переобладнання котельні дитсадка «Дзвіночок» міста Білопіллята направити Білопільському міському голові Костюченку В. О. для розгляду(текст запиту додається).

До 15 березня 2007 року інформувати про результати розгляду районну раду та депутатів Кутаха В. Ф та Гончарова М. І.

4.Оперативний контроль за порядком надання відповідей на депутатські запити покласти на відділ правового забезпечення виконавчого апарату районної ради (Усенко О.В.).

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.).

Виконуючий обов’язки
голови районної ради В.М. Здоровцов