Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 6 сесії, 5 скликання

Печать

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15 .12.2006 м. Білопілля
Про хід виконання рішення
районної ради від 24.03.2004.
«Про стан та завдання по поліпшенню
пожежної безпеки в районі»

Заслухавши звіт начальника самостійної державної пожежної частини
Яркового І.Є. про хід виконання рішення районної ради від 24.03.2004. «Про стан та завдання по поліпшенню пожежної безпеки в районі», рада відмічає, що організаційна робота, яка проводиться по цьому питанню потребує більш детального та суворішого контролю. Про це свідчить і той факт, що в 2006 році в районі не досягнуто поліпшення ситуації щодо запобігання пожежам.

Проте, необхідно відзначити, що з початку року зменшилась кількість пожеж – виникло 58, що на 19 пожеж менше, ніж за аналогічний період 2005 року.

Особливе занепокоєння викликає стан пожежної безпеки в сільській місцевості, оскільки кількість пожеж в ній має тенденцію постійного зростання. Із 58 пожеж в сільській місцевості виникло 32, що становить більше половини всіх пожеж. Лише протягом цього року у вогні загинуло 3 людини.

Організація пожежегасіння силами сільських протипожежних формувань знаходиться на вкрай незадовільному рівні. Своєчасність гасіння пожеж і рятування людей взагалі не забезпечується.

На даний момент залишається також незадовільним стан справ щодо реформування сільських протипожежних формувань і забезпечення їх відповідним фінансуванням. Пожежна техніка сільських протипожежних формувань знаходиться практично в критичному стані, своєчасно не обслуговується та кваліфіковано не ремонтується.

На території 11 сільських рад, де є відсутніми пожежні автомобілі, цілодобове чергування техніки, пристосованої до пожежегасіння не організоване.

Жодна з сільських рад, які уклали договори про спільне утримання місцевих пожежних команд (МПК) в м.Ворожба та смт.Улянівка своєчасно та в повному об’ємі не перераховують кошти на відповідний рахунок. За таких умов створюється загроза припинення діяльності цих МПК.

Проблемним є стан протипожежного водопостачання в районі – 21 з 31 збудованих раніше пожежних гідрантів з різних причин знаходиться у несправному стані, відсутні покажчики. З 94 водонапірних башт району лише 18 обладнані пристроєм для відбору води пожежними автомобілями. До природних або штучних водних джерел відсутні під’їзди з твердим покриттям.

На недосить належному рівні проводиться роз’яснювальна робота серед населення з питань пожежної безпеки.

Враховуючи вищезазначене, з метою створення та надійного функціонування місцевих пожежних команд у сільській місцевості та на підставі статей 4,27 Закону України «Про пожежну безпеку», постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.03. № 202 «Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону», районна рада вирішила:

1.Сільським та селищним радам:

1.1.Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону» від 24.02.03. № 202.

1.2.Вжити дієвих заходів щодо накопичення пайових внесків на придбання пожежних автомобілів для протипожежних формувань, а також для заміни непридатної до використання техніки.

1.3.На території рад, де відсутні пожежні автомобілі забезпечити цілодобове чергування техніки, пристосованої для пожежегасіння (автомобілі, трактори з насосами та ємностями для води).

1.4.Прискорити реформування протипожежних формувань та забезпечити їх відповідним фінансуванням.

1.5.Розглянути питання забезпечення пожежної безпеки на території відповідних рад на сесіях сільських та селищних рад у першому кварталі 2007 року та прийняти відповідне рішення з вжиттям дієвих заходів.

1.6.Залучити населення до участі в добровільних пожежних формуваннях, які будуть здатні прибути до місць можливих пожеж з відповідним пожежним інвентарем (пожежні багри, ломи, відра, вогнегасники, пересувні ємності з водою і піском).

1.7.Терещенківській, Марківській, Товстянській, Г.-Вирівській, Верхосульській, Тучненській, Шкуратівській, Н.Вирківській сільським радам, ліквідувати заборгованість по утриманню місцевих пожежних команд в смт.Улянівка та м.Ворожба до кінця 2006 року. В подальшому, з метою недопущення заборгованості, своєчасно та в повному об’ємі перераховувати кошти на утримання місцевих пожежних команд в м.Ворожба та смт.Улянівка.

2.Начальнику самостійної державної пожежної частини № 20 Ярковому І.Є:

2.1.Провести інвентаризацію пожежної техніки місцевих пожежних команд району з метою встановлення ефективності її функціонування.

2.2.Здійснювати постійний контроль за станом боєздатності місцевих пожежних команд району, збереженням наявного пожежного озброєння і обладнання.

2.3.Вживати дієві заходи впливу до керівників підприємств, які утримують пожежну техніку в незадовільному стані.

2.4.З метою підвищення ефективності роботи у першому кварталі 2007 року провести навчання членів пожежних команд району.

3.Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності привести у належний протипожежний стан підпорядковані будівлі та споруди, а також забезпечити виконання протипожежних заходів.

4.Контроль за виконанням рішення ради покласти на:

4.1.Постійні комісії районної ради мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.) та з питань бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління об’єктами комунальної власності (Чібарь Ю.В.).

4.2.Організацію виконання даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Васильченка Ю.М.

5.Важати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 24.03.2004 «Про стан та завдання по поліпшенню пожежної безпеки в районі»

Голова районної ради С. І. Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12.2006 м. Білопілля

Про внесення змін до Статуту,
звільнення редактора
та призначення головного редактора

Білопільської районної
газети «Білопільщина»

На підставі пункту 7 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу зборів співзасновників районної газети „Білопільщина” від 08.12.2006, враховуючи рішення районної ради п’ятого скликання від 17.10.2006 року «Про внесення змін до штатного розпису редакції Білопільської районної газети «Білопільщина», протокол зборів профспілкового комітету редакції Білопільської районної газети „Білопільщина” №1 від 04.12.2006, лист Завгороднього М. М. від 05.12.2006., районна рада вирішила:

1. В пункті 6.2. Статуту редакції Білопільської районної газети «Білопільщина» слово «Співзасновників» замінити словами «районної ради».

2.Звільнити 18 грудня 2006 року Завгороднього М. М. з посади редактора Білопільської районної газети „Білопільщина” в зв’язку зі змінами в організації праці на підставі пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу Законів про Працю України.

3.Призначити з 19 грудня 2006 року головним редактором Білопільської районної газети «Білопільщина» Калініченко Наталію Євгенівну, звільнивши її 18 грудня 2006 року з посади редактора Білопільської редакції районного радіомовлення «Вир».

4.Голові районної ради Дворнику С.І. до 20 грудня 2006 року укласти контракт з головним редактором Білопільської районної газети «Білопільщина».

5. Завгородньому М. М. до 20 грудня 2006 року провести передачу відповідної документації, матеріально-технічних засобів Калініченко Н. Є.

6. Калініченко Н. Є. до 25 грудня 2006 року внести зміни до засновницьких документів редакції Білопільської районної газети «Білопільщина», пов’язані з призначенням головного редактора газети.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.).

Голова районної ради С.І.Дворник

У К Р А Ї Н А
Білопільська районна рада
Сумської області
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
м. Білопілля
від 15.12. 2006 р.

Про внесення змін до
районного бюджету на
2006 рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення 5 сесії обласної ради від 01.12.2006 „Про внесення змін до обласного бюджету на 2006 рік”, районна рада вирішила:

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на

обсяги:

- іншої дотації у сумі 925900 гривень;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям” у сумі 522221 гривень;
- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво і придбання житла військовослужбовцям та особам рядового і начальницького складу, звільнених у запас або відставку за станом здоров’я, віком, вислугою років та у зв’язку із скороченням штатів, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, членам сімей з числа цих осіб, які загинули під час виконання ними службових обов’язків, а також учасникам бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів у сумі 15000 гривень.

2. Зменшити доходи загального фонду районного бюджету на обсяги:

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 204800 гривень;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло – водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 165600 гривень;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 740000 гривень;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 87985,36 гривень.

3. Зменшити доходи спеціального фонду районного бюджету на суму 10618 гривень, коштів одержаних із загального фонду бюджету до бюджету розвитку.

4. Внести до рішення районної ради п’ятого скликання від 17.10.2006 року „Про внесення змін до районного бюджету на 2006 рік” такі зміни:

Пункт 1 викласти в новій редакції, а саме:

установити доходи районного бюджету на 2006 рік у сумі 47147868,05 гривень, з них: надходження власних і закріплених доходів у сумі 5029695 грн., дотацію вирівнювання з державного бюджету у сумі 28527900 грн., додаткову дотацію з державного бюджету на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мереж бюджетних установ у сумі 198400 грн., іншої дотації у сумі 940900 гривень, субвенції з державного бюджету у сумі 11383086,05 грн. та субвенцій з бюджетів селищ, сіл у сумі 10759 гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 46174885,64 грн., спеціального фонду бюджету - 972982,41 грн., у тому числі: бюджету розвитку – 143172 грн. (додаток 1)

Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету у сумі 48104313,05 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету 47131330,64 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 972982,41 грн. за функціональною структурою (додаток 2) та розподілом за головними розпорядниками коштів (додаток 3).

5. Затвердити змінені обсяги між бюджетних трансфертів, що одержуються до районного бюджету, та трансфертів, що передаються бюджетам міст, селищ, сіл, згідно з додатком 4.

6. Визначити обсяг коштів, які передаються із загального фонду районного бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 143172 гривень.

7. Керівникам сільськогосподарських підприємств розрахуватися з регіональним фондом підтримки розвитку агропромислового комплексу згідно укладених договорів – доручення по закупівлі сільськогосподарської продукції.

Регіональному фонду підтримки розвитку агропромислового комплексу повернути бюджетну позичку надану з районного бюджету до 1 січня 2007 року.

Контроль за розрахунками сільськогосподарських підприємств з регіональним фондом та поверненням позички до районного бюджету покласти на районну державну адміністрацію.

8. Додатки 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Голова районної ради С.І. Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про надання згоди на безоплатну передачу внутрішньогосподарських
осушувальних систем із спільної
власності територіальних громад
сіл, селищ, міст району до
комунальної власності сільських
територіальних громад

З метою забезпечення надійної роботи осушувальних систем та ефективного використання осушених земель, враховуючи те, що осушувальні системи знаходяться на землях запасу і резервного фонду Бобрицької, Вирівської, Гуринівської, Річківської, Сергіївської та Супрунівської сільських рад, керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1.Надати згоду на передачу внутрішньогосподарських осушувальних систем із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району до комунальної власності Бобрицької, Вирівської, Гуринівської, Річківської, Сергіївської та Супрунівської сільських територіальних громад згідно з додатком.

2.Рекомендувати Бобрицькій, Вирівській, Гуринівській, Річківській, Сергіївській та Супрунівській сільським радам: 2.1.Прийняти до комунальної власності територіальних громад сіл внутрішньогосподарські осушувальні системи;

2.2.Закріпити за землевласниками та землекористувачами внутрішньогосподарські осушувальні системи на праві повного господарського відання.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю (Чібарь Ю.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.).

3.1.Організацію виконання даного рішення покласти на заступника голови районної ради Здоровцова В.М.

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12.2006 м. Білопілля

Про внесення доповнень
до Регламенту роботи
Білопільської районної ради

На підставі пункту 27 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, листа Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України № 06-2/11-1083 від 12.10.2006, районна рада вирішила :

Внести до Регламенту роботи Білопільської районної ради доповнення у вигляді пункту 9.221 в редакції :

«9.221. Районна рада на своїх пленарних засіданнях може заслуховувати звіти голови районної державної адміністрації, його заступників, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

Число таких звітів протягом року кожної із вищеперелічених осіб, кількісно не обмежується.

Питання про розгляд таких звітів до порядку денного сесії можуть вносити депутати в числі не менше 1/3 від загального складу ради, голова районної ради, постійні комісії, голова районної державної адміністрації.»

Голова районної ради С. І. Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
РІШЕННЯ
від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про програму підтримки Білопільської
районної організації „Товариство
Червоного Хреста” на 2007-2010 роки

З метою створення належних умов для діяльності районної організації „Товариство Червоного Хреста”, відповідно до ст. 14 Закону України, „Про Товариство Червоного Хреста України”, пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Програму підтримки Білопільської районної організації „Товариство Червоного Хреста” на 2007-2010 роки затвердити. (Додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на 2007 рік та послідуючі роки передбачити кошти на виконання даної програми.

3.Організацію виконання даного рішення покласти на районну державну адміністрацію (Васильченко Ю.М.) та районну організацію «Товариство Червоного Хреста» (Андрухова К.М.).

4.Хід виконання даного рішення розглянути в першому кварталі 2008 року на сесії районної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок і соціального захисту населення (Охріменко В.В.) та з питань бюджету, планування, фінансів, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.).

Голова районної ради С.І. Дворник

Додаток
до рішення районної ради від 15.12.2006

ПРОГРАМА

підтримки Білопільської районної організації

„Товариство Червоного Хреста” на 2007-2010 роки

Загальні положення

Білопільська районна організація „Товариство Червоного Хреста” є добровільною гуманітарною всеукраїнською організацією, в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України „Про Товариство Червоного Хреста України”, Статутом Товариства Червоного Хреста України та іншими законодавчими актами, що регламентують діяльність Товариства.

Метою діяльності Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги органам охорони здоров’я та сприяння органам державної влади, місцевого самоврядування у їх діяльності в гуманітарній сфері.

Завдання товариства

Сприяти органам державної влади, місцевого самоврядування в попередженні захворювань , зміцненню здоров’я та соціального благополуччя людини, вихованню та формуванню здорового способу життя.

Організовувати надання екстреної допомоги населенню постраждалому внаслідок надзвичайних ситуацій.

Надавати безоплатну санітарну та медико-соціальну допомогу самотнім громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально-незахищеним верствам населення.

Сприяти реалізації загальнодержавних та районних програм, спрямованих на охорону здоров’я і надання допомоги незахищеним малозабезпеченим верствам населення. Всіляко підтримувати поширення волонтерського руху в районі в напрямках „Пам’ятаємо минуле заради майбутнього”, „Творімо милосердя разом”, „Пенсіонер-пенсіонеру”, „Здоров’я нації”, участі молоді в реалізації благодійних акцій та інших заходів. Співпрацювати для виконання цих завдань з іншими установами та організаціями району.

Брати участь в організації підготовки населення щодо надання першої медичної допомоги і догляду за хворими.

Здійснювати інші заходи передбачені Статутом Товариства, що не суперечать чинному законодавству.

Фінансове забезпечення

З метою сприяння реальної участі Товариства в громадському житті району, створення умов щодо забезпечення реалізації Статутних вимог діяльності організації виділяти щорічно із районного бюджету кошти в сумі 3600 гривень районній організації „Товариство Червоного Хреста”, які направляти на проведення районних заходів та реалізацію програм щодо підтримки червонохресного руху в районі:

1. Проведення акцій в районі:
- „Громадськість проти туберкульозу і СНІДУ”

лютий-березень сума коштів 1000 грн.

- „Донорство” та „Чорнобильська трагедія”

квітень сума коштів 500 грн.

- „Ветеран – турбота і милосердя” до Дня Перемоги

травень сума коштів 300 грн.

- місячник „Червоного Хреста”

травень сума коштів 300 грн.

- Всеукраїнська широко масштабна акція „Милосердя”

вересень сума коштів 500 грн.

- „Турбота про людей похилого віку”

жовтень сума коштів 500 грн.

- Всеукраїнська акція до „Міжнародного дня інваліда”

грудень сума коштів 500 грн.

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12.2006 м. Білопілля

Про районну програму подолання
дитячої безпритульності і
бездоглядності на 2007-2010 роки

Розглянувши подану службою у справах неповнолітніх районної державної адміністрації районну програму, з метою координації дій органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, виконання Закону України «Про охорону дитинства» та згідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2007-2010 роки (додається).

2. Рекомендувати міським, селищним, сільським радам:

2.1. Розробити та затвердити програми щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на відповідних територіях.

2.2. Залучати підприємства різних форм власності, розташовані на підвідомчій території, громадські, благодійні, релігійні організації щодо надання комплексної допомоги сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки, а також вирішення проблем безпритульних та бездоглядних дітей.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на 2007 рік та послідуючі роки передбачити кошти на виконання даної програми.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на службу у справах неповнолітніх райдержадміністрації (Корнієнко В.І.).

5. Контроль за виконанням заходів даної програми покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти та культури (Мозговий О.А.).

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про хід виконання програми
реформування і розвитку
житлово-комунального
господарства в районі
на 2005-2010 роки

Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства в районі на 2005-2010 роки затверджена рішенням районної ради від 22.07.2005 відповідно до Закону України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки» з метою забезпечення ефективного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, поліпшення якості житлово - комунальних послуг та зниження їх вартості за рахунок раціонального використання енергоресурсів.

Житлово-комунальні послуги в районі надають 6 підприємств комунальної та 12 підприємств державної та приватної власності.

Основними надавачами послуг є ТОВ «Тепло», КП «Водоканал – Білопілля», КП «Білопільський житловик», Білопільський комбінат благоустрою, Ворожбянське управління місцевого господарства, комбінат житлово-комунального господарства смт. Улянівка.

Відповідно до завдань програми житлово-комунальні послуги в районі надаються на договірній основі, забезпечується реалізація механізму взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, виробників та споживачів у галузі житлово-комунального обслуговування населення.

В м. Білопілля створено товариство по обслуговуванню житла ТВ – 2000, яке обслуговує 139 квартир, працює об’єднання мешканців ОМ – 2001, яке обслуговує гуртожиток. Вживаються заходи по створенню комунальних підприємств в сільській місцевості. В селах Куянівка та Нові Вирки такі підприємства вже працюють.

З метою надання якісних послуг проводиться технічне переоснащення, ремонт та реконструкція об’єктів житлово-комунального господарства. В поточному році проведено робіт на суму 219,0 тис. грн.

Здійснюються заходи щодо зниження енергоємності виробництва, скорочення витрат на енергоносії.

Продовжується робота по оснащенню житлового фонду приладами обліку споживання енергоносіїв. Всього встановлено 1354 лічильники, в тому числі: холодної води – 250, гарячої води – 7, електролічильники – 631, газу – 466.

Комунальні підприємства проводять ремонти систем водопостачання, водовідведення, заміну насосів водопостачання та ремонти теплових мереж.

Згідно моніторингу виконання завдань з економії паливно-енергетичних ресурсів житлово-комунальними підприємствами з початку року за рахунок впроваджених заходів зекономлено електроенергії – 135,6 тис. кВт. год., теплової енергії – 165 Г кал та 29,8 тис. м куб. природного газу.

Проте слід відмітити, що в роботі підприємств, надавачів житлово-комунальних послуг не спостерігається стабільність.

За 9 місяців поточного року 4 підприємства із 6 основних спрацювали збитково, нестабільність цінової політики в державі, несвоєчасність перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги, заборгованість споживачів за надані послуги негативно вплинула на їх діяльність.

Враховуючи вищевикладене, з метою реалізації заходів вищевказаної програми щодо подальшого розвитку та надійного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, районна рада вирішила:

1.Інформацію про хід виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства в районі на 2005-2010 роки взяти до відома. (Додається).

2.Районній державній адміністрації:

2.1.Надавати практичну та методичну допомогу сільським, селищним радам щодо створення комунальних підприємств на відповідних територіях.

2.2.Сприяти реалізації інвестиційно-інноваційних проектів у житлово-комунальному господарстві, спрямованих на зменшення технологічних витрат, впровадження прогресивних технологій.

2.3.Про вжиті заходи та результати проведеної роботи щодо створення та діяльності комунальних підприємств на територіях сільських рад інформувати районну раду в третьому кварталі 2007 року.

3.Рекомендувати сільським, селищним, міським радам:

3.1.Разом з відділом містобудування, архітектури, житлово-комунальних підприємств та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, підприємствами, установами, організаціями району здійснювати подальшу роботу по реалізації заходів вищевказаної програми.

3.1.1.На підвідомчих територіях забезпечити створення підприємств житлово-комунальної галузі, організацію надання якісних послуг та своєчасному проведенні розрахунків споживачами.

3.1.2.Проводити формування, затвердження та коригування (цін) тарифів на житлово-комунальні послуги щодо застосування методу «заохочувального регулювання» та з урахуванням платоспроможності населення.

4.На сторінках районної газети «Білопільщина» постійно оприлюднювати інформацію результати діяльності підприємств житлово-комунального господарства та аналітичні матеріали щодо відповідності їх фактичних витрат затвердженим тарифам.

5.Організацію виконання заходів програми покласти на райдержадміністрацію (Могиленко В.А.).

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства (Кутах В.Ф.).

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12.2006 м. Білопілля

Про програму розвитку
малого підприємництва в
Білопільському районі на
2007-2008 роки

На виконання Закону України «Про державну підтримку малого підприємництва» та згідно пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Інформацію про виконання програми розвитку малого підприємництва в Білопільському районі на 2005-2006 роки взяти до відома (додається).

2.Затвердити подану районною державною адміністрацією «Програму розвитку малого підприємництва в Білопільському районі на 2007-2008 роки» (додається).

3.Райдержадміністрації, сільським, селищним, міським радам, районному центру зайнятості здійснювати організаційно-практичні заходи щодо розвитку малого підприємництва і використання його потенціальних можливостей у вирішенні економічних і соціальних проблем району.

4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на 2007 та 2008 роки передбачити кошти на виконання даної програми та пункту 7 даного рішення.

5.Хід виконання даної програми розглянути в третьому кварталі 2007 року.

6.Організацію виконання цього рішення покласти на управління економіки райдержадміністрації ( Діденко В.І.).

7.Районній державній адміністрації вивчити питання щодо можливості створення в районі фонду підтримки малого підприємництва, з розробкою відповідних документів та визначенням джерел фінансування. Термін до 01.01.2007 року ( до формування районного бюджету).

8.Контроль за виконанням програми покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва і житлово-комунального господарства (Кутах В.Ф.) та управління економіки райдержадміністрації (Діденко В.І.).

9.Рішення районної ради від 05.01.2005 «Про програму розвитку малого підприємництва в Білопільському районі на 2005-2006 роки» вважати таким, що втратило чинність і зняти останнє з контролю.

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про план роботи районної
ради на 2007 рік та звіт про
виконання плану роботи
за 2006 рік

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання плану роботи за 2006 рік прийняти до відома.

2. План роботи районної ради на 2007 рік затвердити. (Додається).

3. Доручити голові та постійним комісіям районної ради при необхідності вносити корективи до плану роботи.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії та виконавчий апарат районної ради. 5.Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Максименко Л.Б. та завідувача організаційним відділом виконавчого апарату районної ради Циганок Н.В.

Голова районної ради С.І.Дворник
Додаток
до рішення районної ради
від 15.12.2006
План

роботи районної ради на 2007 рік

1. Розглянути на пленарному засіданні районної ради:

I квартал

1. Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2006 рік та підготовка до весняно-польових робіт 2007 року.

Готують: управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища.

Доповідає: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2.Звіт про виконання районного бюджету за 2006 рік.

Готують: фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: начальник фінансового управління райдержадміністрації.

3. Про хід виконання районної цільової програми «Соціальна підтримка інвалідів району на 2003-2008 роки».

Готують: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок і соціального захисту населення.

Доповідає: заступник голови райдержадміністрації.

4. Про районну програму оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2007-2012 роки.

Готують: відділи освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Доповідає: заступник голови райдержадміністрації.

II квартал

1. Звіт голови районної ради про свою діяльність за період з квітня 2006 року.

Готують: голови постійних комісій районної ради, виконавчий апарат районної ради.

2. Про хід виконання комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Білопільського району до 2015 року.

Готують: районна санітарно-епідеміологічна станція, районний відділ земельних ресурсів, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділ екологічного контролю в районі, постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, охорони навколишнього природного середовища.

Доповідає: заступник голови райдержадміністрації.

3. Звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2007 року.

Готують: фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4.Про хід виконання обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2006-2011 роки.

Готують: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з

питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: представник фонду інвестування «Власний дім».

Ш квартал

1. Звіт начальника Білопільського РВ УМВС України в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в районі.

Готують: районний відділ УМВС України, постійна комісія мандатна, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

2. Звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2007 року.

Готують: фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: начальник фінансового управління райдержадміністрації.

3. Звіт постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства.

Готують: постійна комісія.
Доповідає: голова постійної комісії.

4. Про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2006-2010 роки.

Готують: відділ освіти райдержадміністрації, постійна комісія з питань молоді, освіти, культури.

Доповідає: начальник відділу освіти райдержадміністрації.

5. Про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами на період 2006-2011 роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства.

Доповідає: голова постійної комісії.
1У квартал

1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2007 рік.

Готують: управління і відділи райдержадміністрації.

2. Про програму економічного і соціального розвитку району на 2008 рік.

Готують: управління економіки райдержадміністрації, постійні комісії районної ради.

Доповідає: начальник управління економіки райдержадміністрації.

3. Про районний бюджет на 2008 рік.

Готують: фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2007 року.

Готують: фінансове управління райдержадміністрації, постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності.

Доповідає: начальник фінансового управління райдержадміністрації.

5. Про програму зайнятості населення району на 2008-2009 роки.

Готують: районний центр зайнятості населення, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства.

Доповідає: директор районного центру зайнятості населення.

II.Розглянути в постійних комісіях районної ради:

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами комунальної власності.

1 квартал

Про результати проведених перевірок і ревізій відділенням КРВ в Білопільському районі щодо цільового використання бюджетних коштів міськими, селищними, сільськими радами.

11 квартал

Про хід виконання рішення районної ради «Про організаційні заходи райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування про виконання сільськогосподарськими виробниками запланованих надходжень та ліквідації недоїмки до бюджету району».

Ш квартал

Про хід виконання рішення районної ради від 17.10.2006 року «Про справляння податку з доходів фізичних осіб».

1У квартал

Про стан виконання доходної частини бюджетів Ободівської сільської та Жовтневої селищної рад.

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, охорони навколишнього природного середовища.

1 квартал

Про стан та перспективи розвитку особистих підсобних господарств на території району.

11 квартал
Про використання водних об’єктів в районі.
Ш квартал

Про стан використання земель сільськогосподарського призначення на території району.

1У квартал

Про хід виконання програми поліпшення використання і охорони земель державної власності в Білопільському районі на 2006-2008 роки.

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та комунального господарства.

1 квартал

Про стан газифікації населених пунктів району.

11 квартал

Про хід виконання програми поводження з твердими побутовими відходами на період 2006-2011 роки.

Ш квартал

Про хід виконання програми забезпечення населення району якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2008 роки.

1У квартал

Про хід виконання програми розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки.

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я,

материнства, дитинства прав жінок та соціального захисту населення.

1 квартал

Про роботу відділення соціально-побутової та медичної реабілітації дітей-інвалідів, сиріт та непрацездатних громадян територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

11 квартал

Про заходи щодо покращення медичного обслуговування та соціального захисту жінок на території Марківської та Бобрицької сільських рад.

Ш квартал

Про організацію праці, надання путівок до санаторіїв, будинків відпочинку та надання матеріальної допомоги жінкам, які мають дітей віком до 14 років Білопільським центром поштового зв’язку № 6.

1У квартал

Про медичне обслуговування на дому вагітних жінок, дітей раннього віку, хворих дітей в Білопільському районі.

Постійна комісія з питань молоді, освіти та культури.

1 квартал

Про хід виконання програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини Білопільського району на 2006-2010 роки.

11 квартал

Про роботу закладів культури на території сільських рад по організації дозвілля молоді.

Про підсумки проведення осінньо-зимових спортивних ігор в районі.

Ш квартал

Про заходи щодо поліпшення організації профілактичної роботи з неблагополучними сім’ями, створення дієвої системи адаптації молоді, які повернулись з місць позбавлення волі.

1У квартал

Про хід виконання програми «Молодь Білопільщини» на 2007-2010 роки.

Постійна комісія мандатна, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

1 квартал

Про роботу Білопільської групи 1-го МР ВДАІ при УМВС України в Сумській області по зменшенню аварійності на автошляхах району.

11 квартал

Про стан профілактики наркоманії та алкоголізму серед населення району.

Ш квартал

Про дотримання чинного законодавства України при реєстрації актів цивільного стану Ворожбянською міською, селищними, сільськими радами району.

1У квартал

Про роботу державної виконавчої служби по виконанню судових рішень по захисту суб’єктів господарювання та громадян.

Навчання депутатів районної ради.

1 квартал

Бюджетний кодекс України. Закон України «Про Державний бюджет України на 2007 рік».

11 квартал

Земельний кодекс України.

Ш квартал

Бюджетна та податкова політика держави. Проблеми виконання місцевих бюджетів 2007 року. Закон України «Про інформацію».

1У квартал

Закон України «Про вищу освіту».

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П'яте скликання

Шоста сесія
РІШЕННЯ

від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про районну програму соціального захисту осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2006-2007 роки

Розглянувши подану управлінням праці та соціального захисту населення рай держадміністрації районну програму, з метою посилення уваги до потреб людей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом створення їм сприятливих умов підтримки здоров'я та активного довголіття, на виконання Закону України «Про соціальні послуги" та згідно пункту 16 частини І статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму соціального захисту осіб, які перебувають
у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на
2006-2007 роки (додається).

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським радам розробити та
затвердити заходи щодо посилення соціального захисту осіб, які
перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої
допомоги на 2006-2007 роки на відповідних територіях.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

3.1. При уточненні районного бюджету на 2006 рік передбачити кошти на виконання даної програми на 2006 рік в сумі 17,2 тис. грн..

3.2. При формуванні районного бюджету на 2007 рік передбачити фінансування даної програми згідно розрахунків управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за фактично надані послуги.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Сіденко І.О.).

5. Контроль за виконанням заходів даної програми покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Охріменко В.В.) та фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О.В.).

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.12.2006 м. Білопілля
Про створення комунальної
установи Білопільської районної ради «Білопільський районний

трудовий архів»

З метою створення належних умов для зберігання соціально значущих документів, що не належать до Національного архівного фонду, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 29 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», районна рада вирішила:

1.Створити комунальну установу Білопільської районної ради «Білопільський районний трудовий архів».

2.Затвердити Статут комунальної установи «Білопільський районний трудовий архів» (додається).

3.Доручити голові районної ради Дворнику С.І.:

3.1.Внести пропозицію на сесію районної ради щодо кандидатури на посаду директора комунальної установи «Білопільський районний трудовий архів».

3.2.Забезпечити укладення контракту про прийняття на роботу директора комунальної установи.

4.Директору комунальної установи «Білопільський районний трудовий архів» провести організаційні заходи по державній реєстрації та становленню установи.

5.Звільнити комунальну установу «Білопільський районний трудовий архів» на 100 відсотків від плати за державну реєстрацію в частині, що зараховується до районного бюджету.

6.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) передбачити в районному бюджеті фінансування даної установи в межах кошторису, затвердженого головою районної ради.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю (Чібарь Ю.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.).

7.1.Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Максименко Л.Б.

Голова районної ради С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Шоста сесія
Р І Ш Е Н Н Я
Від 15.12. 2006 м. Білопілля

Про програму підтримки
редакції районного
радіомовлення «Вир» на
2007 рік

Згідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про телебачення і радіомовлення», з метою створення належних умов для діяльності районного радіомовлення «Вир», районна рада вирішила:

1.Інформацію про виконання програми підтримки редакції районного радіомовлення «Вир» на 2006 рік взяти до відома. (Додаток 1).

2.Програму підтримки редакції районного радіомовлення «Вир» на 2007 рік затвердити. (Додаток 2).

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити на 2007 рік фінансування редакції районного радіомовлення «Вир».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ та управління об’єктами комунальної власності (Чібарь Ю.В.)

4.1 Технічний контроль за виконанням програми підтримки редакції районного радіомовлення «Вир» на 2006 покласти на редактора радіомовлення «Вир» Калініченко Н.Є.

5.Рішення районної ради від 19.01.2006 «Про Програму підтримки редакції районного радіомовлення «Вир» на 2006 рік» вважати таким, що втратило чинність.

Голова районної ради С.І.Дворник
Додаток 2
до рішення районної ради
від 15.12.2006
Програма
підтримки редакції районного радіомовлення

”Вир” на 2007 рік.

Загальні положення.

З метою інформування населення району через місцеве радіомовлення, рішенням районної ради від 06.11.03 засновано редакцію районного радіомовлення «Вир».

Діяльність редакції полягає в інформуванні населення про життя району, області та події, що відбуваються в державі, висвітленні діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, створенні та розповсюдженні пізнавальних, культурологічних, розважальних, дитячих програм та передач.

Сьогодні місцеве радіомовлення - засіб масової інформації, який оперативно і об’єктивно може інформувати громадян району про найважливіші події, справи, що відбуваються в районі.

Програма передбачає створення механізму своєчасного отримання і подачі якісної інформації населенню району у відведеному обсязі ефірного часу - 2 години 5 хвилин на тиждень через місцеве радіомовлення та створення для передачі інформації відповідної матеріально –технічної бази редакції радіомовлення. Програма розрахована на рік.

Основні заходи виконання Програми:

- Сприяти оперативному надходженню інформації до редакції радіомовлення від районної ради, районної державної адміністрації, виконкомів сільських, селищних, міських рад, підприємств, установ організацій.

- Забезпечити підготовку та щомісячний випуск спеціалізованих програм про діяльність служб і відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

- Допомагати готувати та оприлюднювати в ефірі виступи керівників районних структур, їхніх заступників, голів територіальних громад, депутатів, керівників підприємств, установ, організацій.

- Надавати методичну допомогу керівникам та спеціалістам органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування при підготовці інформаційних продуктів для висвітлення в засобах масової інформації.

- Під публікації, які розповідатимуть про діяльність органів державної влади і місцевого самоврядування, відводити 30-35 відсотків ефірного часу.

- Здійснювати підготовку матеріалів, які висвітлюють розвиток та проблемні аспекти місцевого самоврядування, діяльність державних органів; виступи керівників та посадових осіб, людей, авторитетних в районі, які свої зусилля спрямовують на соціально-економічне зростання території.

- Постійно брати активну участь у заходах, що будуть ініційовані та проведені органами місцевою самоврядування і виконавчої влади (згідно з програмами та планами роботи районної ради і райдержадміністрації), з послідуючим висвітленням їх в ефірі.

- Надавати рекламні послуги, замовлення як юридичних так і фізичних осіб, займатись іншою діяльністю, яка передбачена Статутом.

Очікувані результати.

Виконання Програми забезпечить своєчасне і якісне подання інформації населенню району з найважливіших питань його життєдіяльності.

Редактор радіомовлення «Вир» Н.Є.Калініченко