Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 25 сесії, 5 скликання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                               м. Білопілля

Про ситуацію на залізничному
вузлі Ворожба

Розглянувши звернення громад м.Ворожба та м.Білопілля, профспілкових комітетів залізничних підприємств м.Ворожба та письмового звернення профспілкового комітету станції Ворожба про ситуацію, що склалася на залізничному вузлі Ворожба, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада вирішила:
1.Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Місюри І.М. взяти до відома (додається).
2.Затвердити текст звернення депутатів Білопільської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України з приводу ситуації, що склалася в м. Ворожба Білопільського району Сумської області (додається).
3. Доручити заступнику голови районної ради Чібарю Ю.В. направити дане звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України.


Заступник голови районної ради                               Ю.В.Чібарь


ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Білопільської районної ради до Президента України,
Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України з приводу ситуації, що склалася в м.Ворожба
Білопільського району Сумської області.

Ми, депутати Білопільської районної ради, звертаємось до Вас з проханням терміново втрутитись в ситуацію, що склалася навколо реорганізації залізничного вузла ст.Ворожба Білопільського району Сумської області.
На сьогодні Ворожба - місто районного підпорядкування з населенням в 7,5 тис.чол., в якому розташована вузлова залізнична станція та ряд виробничих підрозділів Південно-Західної залізниці, на яких в 90-х роках працювало більше 2000 осіб, а на даний час 850 чоловік. Підприємства залізниці є містоутворюючими і бюджетоутворюючими для м.Ворожба і забезпечують більше ніж 60% надходжень до міського бюджету.
До останнього часу залізнична станція Ворожба мала категорію першого класу. З листопада минулого року почалось штучне зменшення вагонопотоку через ст. Ворожба у зв'язку зі спрямуванням його по інших напрямках, що пояснювалось керівництвом залізниці кризовими явищами в економіці. Завантажений у вагони вантаж повинен слідувати згідно плану формування по залізниці по найкоротшому маршруту. Так, вагонопотік призначенням Гомель Білоруської залізниці згідно плану формування до 25 листопада 2008 року слідував по найкоротшому маршруту, а саме: Красний Лиман Донецької залізниці - Основа - Смородине - Суми Південної залізниці - Ворожба - Конотоп - Бахмач - Щорс Південно-Західної залізниці - Гомель Білоруської залізниці. Відстань прослідування становила 677 км, з них поїзд слідував на електрифікованій дільниці 177 км, на дизельному паливі 500 км. Вартість поїздо/км на електрифікованій дільниці коштує 82,5грн. Вартість поїздо/км на дизельному паливі коштує 128,45 грн., звідси:
82,5 грн. х 177 = 14602,50 грн
128,45грн. х 500 = 64225,00грн., тобто вартість поїзду коштує 78827,5 грн
Але ж після 25.11.2008 року цей вагонопотік по невідомим причинам відхилено через станцію Дарниця Південно-Західної залізниці. Поїзди пішли по такому маршруту: Красний Лиман - Слав'янськ Донецької залізниці - Лозова Південної залізниці - Павлоград - Нижно-Днипровський вузол - П'ятихатки Придніпровської залізниці - Знамянка - Шевченково - Цветково Одеської залізниці - Миронівка - Фастів - Дарниця - Ніжін - Бахмач - Щорс Південно-Західної залізниці - Гомель. Поїзд слідує всього 1216 км, з них 1080 км по електрифікованій дільниці та 136 км на дизельному паливі, звідси:
82,5грн. х 1080 = 89100 грн..
128,45грн. х 136 = 17469,2 грн., тобто вартість поїзда коштує 106569,2 грн., отже витрати одного поїзда збільшено на 27741,7 грн.
Вагонопотік призначенням Основа Південної залізниці до 25.11.2008 року згідно плану формування слідував по найкоротшому маршруту, а саме: Основа - Смородине - Суми Південної залізниці - Ворожба - Конотоп Південно-Західної залізниці. Кілометраж становив 325 км. Поїзд слідував повністю на дизельному паливі і витрати становили 41746,25 грн., а після 25.11.2008 року, коли вагонопотік відхилено через Дарницю Південно-Західної залізниці поїзд слідує по такому маршруту: Основа - Полтава - Гребінка Південної залізниці - Дарниця - Ніжин - Бахмач - Конотоп Південно-Західної залізниці. Кілометраж слідування - 768 км. Витрати одного поїзда коштують 63360 грн., які збільшено на 21613,75 грн., а отже вищезазначені зміни економічно не вигідні для Укрзалізниці в цілому.
Як наслідок - в кінці року відбулось значне зменшення обсягів фактично виконаних робіт, що знизило фінансово-економічні показники станції і дало формальні підстави для висновків щодо невідповідності ст.Ворожба першому класу. Наказом начальника Південно-Західної залізниці від 19.03.09 №116-11 ст. Ворожба переводиться до 2 лінійно-приписного класу станцій.
На неодноразові попереджувальні звернення трудових колективів і місцевої ради до Міністерства транспорту та зв'язку і керівництва Укрзалізниці були отримані відповіді про можливе незначне скорочення чисельності працюючих, але виконання вищезазначеного наказу потягне за собою скорочення щонайменше 350 працюючих на залізничних підприємствах, що вкрай негативно вплине на економічний стан м.Ворожба та може призвести до непрогнозованих соціальних наслідків. Адже не тільки м.Ворожба, а і весь район не зможе працевлаштувати таку кількість вивільнених працівників, а втрати міського бюджету через недоотримання очікуваних податків від залізничних підприємств в свою чергу поставить під загрозу функціонування бюджетної сфери міста, підвищить соціальну напругу.
Крім того, скорочені під час економічних негараздів кваліфіковані кадри, які знайдуть собі застосування в інших галузях економіки, можуть стати суттєвою втратою для залізниці, що не дозволить залізниці навіть за відсутності кризових явищ швидко відновити повноцінну роботу своїх підприємств.
Рішення про зміну вагонопотоків через ст. Ворожба Південно-Західної залізниці приймає дирекція Укрзалізниці. Незначні для обсягів перевезень Укрзалізниці зміни дадуть можливість створити умови для стабільної роботи підприємств залізничного транспорту на даній дільниці Укрзалізниці, стабілізувати економічний стан міста Ворожба.
Просимо Вас втрутитись в дану ситуацію, дати доручення Укрзалізниці щодо перегляду прийнятих раніше наказів, адже їх виконання ставить під загрозу саме існування залізничного вузла Ворожба , а з ним і цілого міста Ворожба.

Звернення прийнято на 25 сесії Білопільської районної ради 5 скликання 02.04.2009 року.


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                 м. Білопілля

Про звіт виконання районного
бюджету за 2008 рік.

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада вирішила :

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2008 рік:
- по доходах у сумі 87359776,18 гривень у тому числі загальний фонд 83871825,66 гривень та спеціальний фонд 3487950,52 гривень (додаток 1);
- по видатках у сумі 85908532,07 гривень у тому числі загальний фонд 82494093,24 гривень, спеціальний фонд 3414438,83 гривень (додаток 2).


Заступник голови районної ради                                             Ю.В.Чібарь

(натисніть для завантаження додатків в форматі WinRar)


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                 м. Білопілля

Про внесення змін до
районного бюджету на
2009 рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі рішення сесії обласної ради від 27.02.2009 року "Про внесення змін до рішення обласної ради "Про обласний бюджет на 2009 рік" районна рада вирішила:

1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 20400 гривень.
2. Збільшити обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування в сумі 170000 гривень.
3. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 20400 гривень.
4. Збільшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування в сумі 170000 гривень.
5. Внести зміни по головних розпорядниках коштів в межах затверджених бюджетних призначень, а саме: по відділу освіти в сумі 3560 гривень, управлінню праці та соціального захисту населення в сумі 748348 гривень.
6. Здійснити перерозподіл коштів між головними розпорядниками коштів: районною державною адміністрацією і управлінням праці та соціального захисту населення в сумі 2000 гривень.
7. Пункт 1 рішення сесії "Про районний бюджет на 2009 рік" від 20.01.2009 року далі викласти в такій редакції :
Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2009 рік в сумі 94349075 гривень, у тому числі: надходження власних і закріплених доходів в сумі 9894480 гривень, дотації вирівнювання з державного бюджету у сумі 54257000 гривень, додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 724155 гривня, субвенції з державного бюджету у сумі 27396940 гривень, іншої субвенції у сумі 241800 гривень.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 88366475 гривень, спеціального фонду бюджету - 5982600 гривень, у тому числі бюджету розвитку в сумі 163700 гривень (додаток 1).
8. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2009 рік у сумі 94349075 гривень, з них обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 88366475 гривень та видатків спеціального фонду бюджету - 5982600 гривень за функціональною структурою (додаток 2) та розподілом за головними розпорядниками коштів (додаток 3).
9. Затвердити змінені обсяги міжбюджетних трансфертів, що надходять до районного бюджету та трансфертів, що передаються бюджетам нижчого рівня ( додаток 5, 5.1).
10. Затвердити змінений перелік регіональних галузевих програм по районному бюджету на 2009 рік (додаток 8).
11. Додатки 1-9 до цього рішення є невід'ємною частиною.

Заступник голови районної ради                                            Ю.В.Чібарь

(натисніть для завантаження додатків в форматі WinRar)


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                              м. Білопілля

Про директора комунальної установи
Білопільської районної ради
"Господарська група"

На підставі п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 4.1.2 Статуту комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група", враховуючи заяву Федоренка О. В. від 25.03.09, лист голови районної державної адміністрації від 27.03.09 № 515/1-18, районна рада вирішила:

1. Звільнити Федоренка Олексія Васильовича з посади директора комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група", з 01 квітня 2009 року в зв`язку з закінченням терміну дії строкового трудового договору (контракту).
2. Призначити з 03.04.09 директором комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група" Дудніка Романа Віталійовича.
3. Заступнику голови районної ради Чібарю Ю. В. в 3-денний термін укласти контракт з директором комунальної установи та договір на закріплення майна.


Заступник голови районної ради                                             Ю .В. Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                      м. Білопілля

Про внесення змін до районної програми
соціального захисту громадян похилого
віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-інвалідів,
хворих, які нездатні до самообслуговування
і потребують сторонньої допомоги на 2008 -
2010 роки, затвердженої рішенням районної ради
від 17.10.2008 року (із змінами і доповненнями)

Розглянувши подані районною державною адміністрацією зміни до районної програми соціального захисту громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які нездатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2008 - 2010 роки та на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада вирішила:
1. У розділі 3 районної програми соціального захисту громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які нездатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2008 - 2010 роки внести такі зміни до пункту 3, а саме:
слова "Піддуді Ользі Михайлівні" замінити словами "Шеферу Віктору Рафаїловичу".
2. Додаток № 1 до рішення районної ради від 20.01.2009 року "Про внесення доповнень до районної Програми соціального захисту громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги на 2008-2010 роки" викласти в новій редакції (додається), а в додатку №2 прізвище Піддуді О.М. замінити на прізвище Шеферу В.Р.
3. Організацію виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Сіденко І. О.) та фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О. В.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок, соціального захисту населення (Мартиненко Ю. І.)


Заступник голови районної ради                                            Ю. В. Чібарь

Додаток 1
до рішення ради
від 02.04.2009 р.

   
Потреба
в коштах на 2009р. для відшкодування витрат за
проїзд до обласної лікарні для проведення гемодіалізу інвалідам
I групи загального захворювання
Бохану М. П., Шеферу В. Р.

Маршрут: Білопілля - Суми, Суми - Рижівка
Середня вартість проїзду по маршруту:
Білопілля - Суми - 9 грн. 34 коп.
Суми - Рижівка - 11 грн. 33 коп.
Кількість рейсів в день - 2 од.;
Пільгова знижка вартості проїзду з 1 жовтня по 15 травня - 50%.

Місяць

Кількість днів

Витрати на проїзд Білопілля-Суми

Витрати на проїзд Суми - Рижівка

Всього

1

2

3

4

5

Січень

13

121,42

-

121,42

Лютий

12

112,08

-

112,08

Березень

13

121,42

147,29

268,71

Квітень

13

121,42

147,29

268,71

Травень

13

177,46

215,27

392,73

Червень

13

242,84

294,58

537,42

Липень

14

261,52

317,24

578,76

Серпень

13

242,84

294,58

537,42

Вересень

13

242,84

294,58

537,42

Жовтень

13

121,42

147,29

268,71

Листопад

13

121,42

147,29

268,71

Грудень

13

121,42

147,29

268,71

Разом:

156

2008,10

2152,70

4160,80
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                            м. Білопілля

Про затвердження технічної документації
по нормативній грошовій оцінці земельних
ділянок, сільськогосподарського призначення
(для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва) на території Ворожбянської міської
та Кальченківської, Сергіївської сільських рад
Білопільського району, Сумської області

На підставі пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 23 Закону України "Про оцінку земель", розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Ворожбянської міської та Кальченківської, Сергіївської сільських рад Білопільського району Сумської області, які плануються для надання в оренду шляхом проведення земельних торгів (аукціону), районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Ворожбянської міської та Кальченківської, Сергіївської сільських рад Білопільського району Сумської області (додаються).
2. Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.


Заступник голови районної ради                                             Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                м. Білопілля

Про затвердження технічної документації
по нормативній грошовій оцінці земельних
ділянок, несільськогосподарського призначення
(зв'язку і телекомунікацій) за межами населеного
пункту, на території Марківської та Річківської
сільських рад Білопільського району, Сумської області

На підставі пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 23 Закону України "Про оцінку земель", розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, несільськогосподарського призначення (зв'язку та телекомунікацій) за межами населеного пункту, на території Марківської та Річківської сільських рад Білопільського району Сумської області, яка планується для надання в оренду шляхом проведення земельних торгів (аукціонів), районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, несільськогосподарського призначення (зв'язку та телекомунікацій) за межами населеного пункту, на території Марківської та Річківської сільських рад Білопільського району Сумської області (додається).
2. Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.


Заступник голови районної ради                                     Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                  м. Білопілля

Про надання згоди на передачу
в найм частин нежитлових приміщень

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення фізичних осіб-підприємців Зарко Валентини Миколаївни та Кисельова Сергія Олександровича, товариства з обмеженою відповідальністю "Триада-Д", державної інспекції захисту рослин Сумської області та пропозиції комісій по проведенню конкурсів на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району від 16.02.09, 13.03.09 та від 20.03.09, районна рада вирішила:

1. Надати згоду на передачу в строкове платне користування (найм):
1.1. Фізичній особі-підприємцю Зарко Валентині Миколаївні: частини нежитлового приміщення на 1 поверсі будівлі стаціонарного відділення комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня", площею 3 кв.м, за адресою м. Білопілля, вул.Маяковського,27, з метою здійснення роздрібної торгівлі продуктами харчування, терміном на 1 рік.
1.2. Фізичній особі-підприємцю Кисельову Сергію Олександровичу: частини нежитлового приміщення Ганнівсько-Вирівської ЗОШ 1-Ш ступенів, площею 20 кв.м, за адресою Білопільський район, с.Ганнівка-Вирівська, вул. Леніна,40, з метою здійснення роздрібної торгівлі продуктами харчування, поліграфічною продукцією та канцтоварами, що призначається для навчальних закладів, терміном на 1 рік.
1.3. Фізичній особі-підприємцю Кисельову Сергію Олександровичу: частини нежитлового приміщення Павлівської ЗОШ 1-Ш ступенів, площею 10 кв.м, за адресою Білопільський район, с.Павлівка, вул.Леніна,21, з метою здійснення роздрібної торгівлі продуктами харчування, поліграфічною продукцією та канцтоварами, що призначається для навчальних закладів, терміном на 1 рік.
1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю "Триада-Д": частини нежитлового приміщення на 1 поверсі головного корпусу будівлі Улянівської районної лікарні, площею 20 кв.м, за адресою Білопільський район,
смт.Улянівка, площа Жовтнева,3, з метою розміщення аптечного кіоску, терміном на 1 рік.
1.5. Державній інспекції захисту рослин Сумської області: частини адмінбудівлі за адресою м.Білопілля, вул.Старопутивльська,20, площею 14,5 кв.м, з метою розміщення станції захисту рослин Білопільського району, терміном на 1 рік.
2. Затвердити розпорядження голови районної ради від 16.03.09 №28 та від 01.04.09 №40 "Про надання згоди на передачу в найм частини нежитлового приміщення".
3. Доручити заступнику голови районної ради Чібарю Ю.В. укласти договори найму частин нежитлових приміщень, згідно з вимогами чинного законодавства.
4. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Филоненко Р.П.


Заступник голови районної ради                                            Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                 м. Білопілля

Про договір суборенди, договори найму та додаткові угоди до договорів найму нежитлових приміщень
Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 3.7 Регламенту роботи районної ради, затвердженого рішенням від 17.10.2006, районна рада вирішила:
1. Затвердити договори найму:
1.1.Частини нежитлового приміщення площею 19,4 кв.м, за адресою м.Білопілля, вул.Полтавський полк,2, що знаходиться на балансі комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня", укладений між Білопільською районною радою та Білопільською районною організацією Товариства Червоного Хреста України 13 лютого 2009 року, терміном на 1 рік.
1.2. Частини нежитлового приміщення на 1 поверсі головного корпусу будівлі Улянівської районної лікарні за адресою Білопільський район, смт.Улянівка, площа Жовтнева,3, укладений між Білопільською районною радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Триада-Д" 16 березня 2009 року, терміном на 1 рік.
1.3. Частини нежитлового приміщення адмінбудівлі за адресою м.Білопілля, вул.Старопутивльська,20, укладений між Білопільською районною радою та державною інспекцією захисту рослин Сумської області 01 квітня 2009 року, терміном на 1 рік.
2. Затвердити договір про внесення змін до договору найма в частині зміни площі найму, укладений 24 березня 2009 року з фізичною особою-підприємцем Ястребовим Володимиром Георгійовичем.
3. Затвердити додаткові угоди до договорів найму в частині продовження терміну дії договорів на новий термін, укладені:
3.1. 18 березня 2009 року з Білопільською благодійною районною організацією "Лікарняна каса".
3.2. 30 березня 2009 року з фізичною особою-підприємцем Бабічевим Романом В'ячеславовичем.
3.3. 30 березня 2009 року з фізичною особою-підприємцем Шелеміним Михайлом Івановичем.
4. Погодити договір суборенди частини нежитлового приміщення комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня", площею 23,8 кв.м, що знаходиться за адресою м.Білопілля, вул.Маяковського,27, укладений між Білопільською благодійною районною організацією "Лікарняна каса" та приватним підприємством "Медсервіс", 26 березня 2009 року, терміном на 1 рік.

Копії договору суборенди, договорів найму та додаткових угод до договорів найму додаються.


Заступник голови районної ради                                            Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                м. Білопілля

Про внесення змін та доповнень до
переліку об'єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міст району, які можуть бути передані
в оренду

Керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила :

1. Доповнити перелік об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, які можуть бути передані в оренду, затвердженого рішенням районної ради від 25.01.07 р., об'єктом охорони здоров'я, а саме: нежитлове приміщення бувшого зубопротезного кабінету за адресою м.Білопілля, вул. Полтавський полк,3.
2. Виключити з переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, які можуть бути передані в оренду, об'єкт районної ради, а саме: будівлю з господарськими будівлями за адресою м.Білопілля, вул.Леніна,54.
3. Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.) внести відповідні зміни до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, які можуть бути передані в оренду, затвердженого рішенням районної ради від 25.01.07 року.


Заступник голови районної ради                                                      Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Двадцять п'ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.04.2009                                    м. Білопілля

Про надання згоди на безоплатну передачу
будівлі котельної в селі Коршачина із
комунальної власності Коршачинської
сільської територіальної громади до
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

Керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Коршачинської сільської ради від 20.03.2009 р. "Про надання згоди на безоплатну передачу котельної в с.Коршачина до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району", а також те, що котельня опалює тільки будівлю Коршачинської ЗОШ 1-П ступенів, яка є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, районна рада вирішила :

1. Надати згоду на безоплатне прийняття будівлі котельної за адресою Білопільський район, село Коршачина, вул.Шкільна,1, балансовою вартістю 630 грн., із комунальної власності Коршачинської територіальної громади до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.
2. Передати будівлю котельної в селі Коршачина в оперативне управління відділу освіти районної державної адміністрації.
3. Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.) здійснити заходи по прийманню-передаванню будівлі котельної, відповідно до чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об'єктами права комунальної власності (Дрягалін І.В.).


Заступник голови районної ради                                                       Ю.В.Чібарь