Білопільська районна рада

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта

Рішення 11 сесії, 5 скликання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я


від 19.07.2007                                    м. Білопілля

Про звіт начальника Білопільського
РВ УМВС України в Сумській
області про стан боротьби зі
злочинністю та охорони
громадського порядку

За звітний період районним відділом внутрішніх справ відповідно до чинного законодавства вживалися певні заходи по протидії злочинним проявам, їх розкриттю та попередженню, профілактиці правопорушень, забезпеченню охорони громадського порядку.

Поряд з тим, слід відмітити той факт, що криміногенна ситуація в районі залишається складною. Високою є кількість скоєних тяжких та особливо тяжких злочинів: вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань.

Кількість злочинів, скоєних раніше засудженими, постійно зростає, що свідчить про недостатній контроль з боку райвідділу за особами, що перебувають на обліку.

Майже вдвічі зросла кількість злочинів, скоєних у стані сп’яніння, що є наслідком низького рівня взаємодії райвідділу з органами місцевого самоврядування по боротьбі з торгівлею самогоном, профілактиці пияцтва.

Найбільш складною є криміногенна ситуація на території міст Білопілля, Ворожба, Жовтневої, Улянівської селищних, Марківської сільської рад.

Невирішеним залишається питання кадрового забезпечення райвідділу. Некомплект складає 15 співробітників (минулий звітний період – 16), в тому числі – 6 дільничних інспекторів.

Надзвичайно складною залишається ситуація, пов’язана з крадіжками металобрухту та металевих речей. Лише з початку 2007 року райвідділом зареєстровано не менше 114 повідомлень про крадіжки металу. В значній мірі крадіжкам сприяє робота ряду нелегальних пунктів прийому металобрухту, причому деякі з них успішно діють роками.

Враховуючи вищезазначене, на підставі п. 34 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1.Звіт начальника районного відділу внутрішніх справ УМВС України в Сумській області Омельченка М.П. про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку взяти до відома.

2.Визнати роботу районного відділу внутрішніх справ незадовільною в таких напрямах :

- боротьба з крадіжками металобрухту та металевих речей, функціонуванням незаконних пунктів прийому металобрухту;
- вирішення питань кадрового забезпечення райвідділу;
- контроль за раніше засудженими особами, схильними до рецидивів;
- взаємодія з сільськими, селищними, міськими радами в питанні боротьби з пияцтвом, поширенням самогоноваріння.

3.Районному відділу внутрішніх справ (Омельченко М.П.):

3.1.Забезпечити підвищення ефективності роботи щодо розкриття та попередження будь-яких злочинних проявів.
3.2.Разом з відповідними службами районної державної адміністрації до 20.09.07 вжити вичерпних заходів по закриттю нелегальних пунктів прийому металобрухту на території району.
3.3.Посилити контроль за особами, що перебувають на обліку, вживати суворі заходи щодо найменших порушень адміністративного нагляду з боку таких осіб.
3.4.Разом з головами сільських, селищних, міських рад постійно вживати заходи по ліквідації самогоноваріння.

4.Білопільській міській раді до 20.08.07 вирішити питання по наданню приміщення для Білопільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.). Комісії – розглядати періодично на своїх засіданнях стан виконання цього рішення.

6.Рішення районної ради від 17.10.06р. “Про звіт начальника Білопільського РВ УМВС України в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в районі” вважати таким, що втратило чинність.

Голова районної ради                                     С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                  м. Білопілля

Про програму «Службове
житло лікарям» на період
2007-2009 роки

З метою надання якісної, професійної медичної допомоги населенню району, залучення до роботи молодих спеціалістів випускників вищих медичних закладів, укомплектування ними вакантних посад лікарів, поліпшення житлових умов сімей – лікарів та зменшення плинності кадрів, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:


1.Затвердити програму «Службове житло лікарям» на період 2007 -2009 роки (додається).

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.):

2.1.Щорічно в районному бюджеті передбачати кошти на придбання службового житла лікарям: 2007 рік – 5 квартир (будинків), 2008 рік – 3 квартири (будинки), 2009 рік – 3 квартири (будинки.)

2.2.В Ш кварталі 2007 року виділити кошти в сумі 220 тис. грн. для придбання 5 квартир.

3.Виконуючому обов’язки головного лікаря комунального закладу „Білопільська центральна районна лікарня” (далі – Комунальний заклад) Мартиненку Ю.І. до 01.09.2007 вжити всіх дієвих заходів по підбору молодих сімей для залучення останніх на постійну роботу в заклад:

3.1.Щоквартально звертатися до засобів масової інформації Сумської області з інформацією про наявність вакантних посад лікарів в Комунальному закладі та можливістю забезпечення їх житлом.

3.2.Щоквартально направляти до управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації заявки про необхідність укомплектування вакантних посад лікарів в Комунальному закладі з наданням житла.

3.3.Щорічно здійснювати виїзди до медичного факультету Сумського державного університету з метою проведення зустрічей з майбутніми випускниками на предмет залучення їх до роботи в Комунальному закладі.

4.Організацію виконання даного рішення покласти на начальника фінансового управління райдержадміністрації Нікітенко О.В., Білопільського міського голову Костюченка В.О., виконуючого обов’язки головного лікаря комунального закладу „Білопільська центральна районна лікарня” Мартиненка Ю.І.

5.Хід виконання даного рішення розглядати щорічно на сесії районної ради в першому кварталі наступного за звітним роком.

6.Контроль за виконанням програми покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.) та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Охріменко В.В.).

Голова районної ради                                              С.І.Дворник

Додаток
до рішення районної
ради від 19.07.2007

Програма
„Службове житло лікарям”

на 2007-2009 роки

Загальні положення

Програма „Службове житло лікарям” на 2007-2009 роки (далі - Програма) розроблена на підставі Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 № 2801-ХІІ, Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 10.01.2002 № 4 „Про затвердження міжгалузевої комплексної програми „Здоров’я нації” на 2002-2011 роки”.

Програма ґрунтується на розрахунках, в основу яких покладено дані щодо кількості вакантних посад лікарів комунального закладу районної ради „Білопільська центральна районна лікарня” (далі - ЦРЛ), а також обсягів бюджетних коштів, необхідних для фінансування даної Програми.

Часткове розв’язання проблеми забезпечення житлом молодих сімей лікарів в кінцевому результаті дасть змогу залучити на вакантні посади до ЦРЛ професійних кадрів, зменшити їх плинність, що суттєво підвищить якість медичних послуг.

Єдиним можливим шляхом по забезпеченню ЦРЛ професійними кадрами є забезпечення останніх житлом.

Станом на 01.07.2007 у ЦРЛ наявні 22 вакантні посади лікаря, які є не укомплектовані через відсутність житла.

Крім того, аналіз укомплектованих посад лікарів свідчить про можливе вивільнення в зв’язку з досягненням пенсійного віку протягом 2007-2011 років ще 13 лікарів.

Не вирішення кадрової проблеми ЦРЛ в найближчі роки може поставити під загрозу систему охорони здоров’я району та позбавити можливості отримання мешканцями району професійної безоплатної медичної допомоги.

Мета та основні завдання Програми

Метою Програми є забезпечення житлом сімей лікарів, які залучатимуться до роботи на вакантні посади в ЦРЛ. При цьому перевага в отриманні житла надаватиметься молодим сім’ям лікарів, які прибудуть до району.

Основні завдання Програми:

розв’язання кадрової проблеми ЦРЛ;

забезпечення мешканців району якісними медичними послугами;

створення фонду службового житла ЦРЛ.

З метою виконання основних завдань Програми та підбору кадрів для роботи, керівництво ЦРЛ зобов’язане:

щоквартально звертатися до засобів масової інформації Сумської області з інформацією про наявність вакантних посад лікарів в ЦРЛ та можливістю забезпечення їх житлом;

направляти до управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації заявки про необхідність укомплектування вакантних посад лікарів ЦРЛ з наданням житла;

здійснювати виїзди до медичного факультету Сумського державного університету з метою проведення зустрічей з майбутніми випускниками на предмет залучення їх до роботи в ЦРЛ.

Обсяги та джерела фінансування

Цією Програмою протягом 2007-2009 років передбачається придбання 11 квартир (будинків) для молодих сімей лікарів, які залучатимуться на постійну роботу в ЦРЛ, з подальшим наданням цим квартирам (будинкам) статусу службового житла:

2007 рік – 5 квартир (будинків);

2008 рік – 3 квартири (будинки);

2009 рік – 3 квартири (будинки).

Фінансове забезпечення Програми здійснюється відповідно до чинного законодавства України за рахунок видатків районного бюджету.

Для фінансового забезпечення Програми передбачається виділення коштів:

2007 рік – в сумі 220 тис. грн.;

2008 рік – в сумі 140 тис. грн.;

2009 рік – в сумі 140 тис. грн.

Обсяги видатків на виконання Програми можуть збільшуватися за рахунок перевиконання районного бюджету виключно в частині збільшення шляхом прийняття районної радою відповідного рішення.

Механізм реалізації Програми

Підставою для виділення службового житла є прибуття в район на роботу в ЦРЛ сімей молодих спеціалістів лікарів, які мають потребу в житлі, та перебування їх на квартирному обліку в Білопільській міській раді.

Кошти на фінансування Програми для придбання житла передаються з районного бюджету до бюджету міста Білопілля у вигляді субвенції на підставі відповідного рішення районної ради.

Придбання квартир (будинків) в 2007 році здійснюється Білопільською міською радою в ІІІ та ІV кварталах цього року, а в послідуючих роках – на протязі року на підставі і у відповідності до Закону України „Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти” шляхом проведення відповідних тендерних процедур.

Придбані квартири (будинки) отримують статус службового житла ЦРЛ після прийняття відповідного рішення на черговому засіданні виконавчого комітету Білопільської міської ради.

Очікувані результати виконання Програми

Виконання завдань Програми дасть можливість:

здійснити придбання квартир (будинків) ;

частково розв’язати проблему кадрового забезпечення ЦРЛ;

розпочати формування службового фонду житла ЦРЛ.

Прикінцеві положення

Право на приватизацію (передачу у власність) службового житла, придбаного за цією Програмою, виникає у наймача за наявності не менш як семирічного безперервного стажу роботи в ЦРЛ на посаді лікаря.

Приватизація (передача у власність) житла здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Звільнене наймачем житло до сплину семирічного строку безперервної роботи в ЦРЛ повинно бути передано виключно сім’ї лікарів, яка прибуде до ЦРЛ для заміщення вакантних посад.

Відповідальність по виконанню даної Програми несуть:

головний лікар ЦРЛ – за підбір кадрів на вакантні посади;

Білопільський міський голова – за відбір, придбання житла та надання йому статусу службового;

начальник фінансового управління Білопільської районної державної адміністрації – за виділення коштів на придбання житла.

Зміни та доповнення до цієї Програми можуть бути внесені виключно рішенням районної ради.


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07. 2007                                            м. Білопілля

Про районну програму соціального захисту
деяких категорій осіб, не застрахованих в
системі загальнообов’язкового державного
соціального страхування на 2007-2009 роки

Розглянувши подану управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районну програму, з метою соціального захисту деяких категорій осіб, не застрахованих в системі загальнообов’язкового державного страхування, керуючись Законом України „Про поховання та похоронну справу”, постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, відповідно до пункту 16 частини І статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму соціального захисту деяких категорій осіб, не застрахованих в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на 2007-2009 роки (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

При уточненні районного бюджету на 2007 рік передбачити кошти на виконання даної програми на 2007 рік в сумі 10,0 тис. грн.

При формуванні районного бюджету на послідуючі роки передбачати фінансування даної програми згідно розрахунків управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за фактично надані послуги.

Фінансування даної програми здійснювати через головного розпорядника - управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Організацію виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Сіденко І.О.).

Контроль за виконанням заходів даної програми покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Охріменко В.В.) та фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О.В.).

Голова районної ради                                                          С.І.Дворник

Додаток

до рішення районної ради
п’ятого скликання
від 19.07.2007

РАЙОННА ПРОГРАМА

соціального захисту деяких категорій осіб, не застрахованих в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
на 2007-2009 роки

1. Загальні положення.

В районі, як і в цілому у державі, виникає потреба у наданні допомоги на поховання осіб, незастрахованих в системі загальнообов’язкового державного страхування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого” та відповідно до ст. 13 Закону України „Про поховання та похоронну справу” визначено осіб, яким має бути виплачена зазначена допомога з коштів місцевого бюджету за проведене поховання, виходячи з вартості ритуальних послуг.

2. Мета та завдання програми.

Метою програми є забезпечення здійснення виплат соціальних гарантій, встановлених чинним законодавством на поховання осіб, які не були застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Умовами досягнення мети є: передбачення цільових видатків районного бюджету на фінансування у 2007-2009 роках допомог особам, які здійснили поховання або виконали волевиявлення померлого.

3. Порядок надання допомоги.

Допомога на поховання особі, яка здійснила поховання, надається в день її звернення за нею в управління праці та соціального захисту населення протягом шести місяців після смерті особи у розмірі, встановленому на день смерті на підставі заяви, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого, та довідки про смерть.

Допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), крім випадків, коли поховання здійснюється виконавцем волевиявлення померлого або особою, яка зобов’язалася поховати померлого.

4. Фінансове забезпечення програми.

Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок видатків районного бюджету.

Допомога на поховання, виходячи із вартості ритуальних послуг, в літній період становить 250 грн., в зимовий – 300 грн.

Розрахункова потреба в коштах до кінця 2007 року орієнтовно становить 10,0 тис. грн. Потреба на 2008 та 2009 роки орієнтовно становить по 15,0 тис. грн. відповідно.


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                         м. Білопілля

Про районну програму розвитку
матеріально-технічної бази
навчально-виховних закладів
Білопільського району на 2007-2011 роки

Розглянувши районну програму розвитку матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів Білопільського району на 2007-2011 роки, запропоновану відділом освіти райдержадміністрації, районна рада відмічає, що останнім часом простежується тенденція збільшення захворювань дітей як психічного так і фізичного характеру, що носять не лише вроджений, але й набутий характер за час здобуття освіти. У ряді закладів освіти стан покрівель, підлог, систем опалення, водопостачання та водовідведення потребують капітальних ремонтів, шкільні меблі у закладах освіти упродовж тривалого часу не поновлювались і не відповідають віковим потребам учнів і вихованців, технологічне обладнання шкільних їдалень закладів працює здебільшого з відкриття закладів і потребує поновлення. Тому у контексті формування гармонійно розвиненої особистості постає питання створення нормативно-визначених матеріально-технічних умов для збереження здоров’я дітей у дошкільному і шкільному віці.

На виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про позашкільну освіту”, Державної національної програми „Освіта” (Україна ХХІ століття) від 17 квітня 2002 року, Національної доктрини розвитку освіти від 17 квітня 2002 року, з метою створення умов для безпечного та комфортного перебування дітей у закладах освіти, забезпечення якісного функціонування навчального процесу та збереження здоров’я дітей шляхом проведення капітальних ремонтів приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення, придбання шкільних меблів, технологічного обладнання їдалень навчальних закладів, облаштування територій шкіл, відновлення (створення) навчально-дослідних об’єктів, відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму розвитку матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів Білопільського району на 2007-2011 роки (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) при формуванні районного бюджету щорічно передбачати кошти на виконання даної програми.

3. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ освіти райдержадміністрації (Бойко М.Г.), фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О.В.).

4. Хід виконання даної програми розглядати щорічно у четвертому кварталі на сесії районної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.), молоді, освіти та культури (Мозговий О.А.).


Голова районної ради                                          С.І. Дворник


Додаток
до рішення районної ради
від 19.07.2007

Районна програма
розвитку матеріально-технічної
бази навчально-виховних закладів Білопільського району на

2007-2011 роки

І. Загальна частина

Районна програма розвитку матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів Білопільського району на 2007-2011 роки розроблена на виконання Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про позашкільну освіту”, Державної національної програми „Освіта” (Україна ХХІ століття) від 17 квітня 2002 року, Національної доктрини розвитку освіти від 17 квітня 2002 року.

На кінець 2006-2007 навчального року мережа навчальних закладів району налічує 40 загальноосвітніх шкіл, 2 позашкільних і 12 дошкільних навчальних закладів. Проводиться робота щодо оптимізації мережі навчальних закладів відповідно до змін демографічної ситуації в районі.

Одним з найважливіших завдань соціальної спрямованості державної політики є сприяння здоров’ю молодого покоління, створення умов для його гармонійного розвитку.

Останнім часом простежується тенденція збільшення захворювань дітей як психічного так і фізичного характеру, що носять не лише вроджений, але й набутий характер за час здобуття освіти. Тому у контексті формування гармонійно розвиненої особистості постає питання створення нормативно-визначених матеріально-технічних умов для збереження здоров’я дітей у дошкільному і шкільному віці.

Отже, розробка цієї програми обумовлена рядом причин:

 • у ряді закладів освіти стан покрівель, підлог, систем опалення, водопостачання та водовідведення потребують капітальних ремонтів;
 • шкільні меблі у закладах освіти упродовж тривалого часу не поновлювались і не відповідають віковим потребам учнів і вихованців;
 • технологічне обладнання шкільних їдалень закладів працює здебільшого з відкриття закладів і потребує поновлення;
 • необхідністю облаштування територій шкіл;
 • необхідністю відновлення (створення) навчально-дослідних об’єктів, облаштування шкільних приміщень.

З метою вирішення зазначених проблемних питань, забезпечення ефективного і прозорого використання бюджетних ресурсів було розроблено цю програму як стратегію розвитку матеріально-технічної бази освітньої галузі району.

Програму розроблено за наступними напрямками:

 1. Капітальний ремонт покрівлі приміщень.
 2. Капітальний ремонт (реконструкція) системи опалення.
 3. Капітальний ремонт підлоги.
 4. Ремонт системи водопостачання та водовідведення.
 5. Придбання шкільних меблів.
 6. Модернізація технологічного обладнання їдалень закладів освіти.
 7. Облаштування територій навчально-виховних закладів.
 8. Відновлення (створення) навчально-дослідних об’єктів, облаштування шкільних приміщень.

ІІ. Основні завдання і мета програми

Основна мета програми - це створення умов для безпечного та комфортного перебування дітей у закладах освіти, забезпечення якісного функціонування навчального процесу та збереження здоров’я дітей шляхом проведення капітальних ремонтів приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення, придбання шкільних меблів, технологічного обладнання їдалень навчальних закладів, упорядкування шкільних територій.

Основними завданнями Програми є:

 • забезпечення виконання прийнятих раніше національних, державних, галузевих та місцевих програм стосовно дітей дошкільного віку і учнівської молоді;
 • розвиток та вдосконалення нормативно-правових засад освітянської політики відповідно до конкретних соціально-економічних показників;
 • зміцнення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти.

ІІІ. Фінансове забезпечення

Фінансування виконання програми здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених державним, обласним, районними бюджетами, та з інших джерел, не заборонених законодавством.

ІV. Контроль за виконанням комплексної програми

Організація виконання програми покладається на відділ освіти райдержадміністрації.

Відділ освіти розробляє заходи на виконання програми.

Відділ освіти, головне фінансове управління райдержадміністрації щороку до 1 листопада готують матеріали і інформують районну раду про хід виконання завдань і заходів програми.

Внесення змін до районної програми здійснюється районною радою за поданням відділу освіти райдержадміністрації.

V. Очікувані результати

У результаті виконання комплексної програми очікується:

 • створити нормативно-визначені матеріально-технічні умови для збереження здоров’я дітей у дошкільному і шкільному віці;
 • підвищити якість навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району;
 • забезпечити потреби учнів у творчій самореалізації та інтелектуальному розвитку, підготовці до активної професійної діяльності.
{mospagebreak}

Основні заходи щодо виконання районної програми розвитку матеріально-технічної бази навчально-виховних

закладів Білопільського району на 2007-2011 роки


№з/п

Назва закладу

Вид./обсяг роботи

Джерела та обсяги фінансування, тис.грн.

2007 рік

2008 рік

2009 рік

2010 рік

2011 рік

державний бюджет

обласний бюджет

районний бюджет

державний бюджет

обласний бюджет

районний бюджет

державний бюджет

обласний бюджет

районний бюджет

державний бюджет

обласний бюджет

районний бюджет

державний бюджет

обласний бюджет

районний бюджет

1.Капітальний ремонт покрівлі приміщень

1

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

1035 кв.м.45,00

2

Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст

2200 кв.м.

220,00

35,00


3

Білопільська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

1000 кв.м.


80,00


4

Білопільська спеціаліз. школа І-ІІІ ступенів №1

250 кв.м.


20,00


5

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

300 кв.м.

10,006

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

1900 кв.м.
60,00
7

Ворожбянська ЗОШ І-ІІ ступенів №4

200 кв.м.

10,008

Біланівська ЗОШ І-ІІ ст.

1130 кв.м.


100,00


9

Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.

700 кв.м.

60,0010

Будинок дітей та юнацтва

930 кв.м.

60,00
Разом:


220,00

35,00

45,00

0,00

0,00

200,00

0,00

0,00

140,00

0,00

0,00

60,00

0,00

0,00

0,00

2.Капітальний ремонт (реконструкція) системи опалення


1

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

буд.газ.топк.

175,70


43,90

2

рек.кот.прим.№2

60,003

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

буд.газ.топк.

167,70


41,70

4

Ворожбянська ЗОШ І-ІІ ступенів №4

буд.газ.топк.65,00

5

Рижівська ЗОШ І-ІІІ ст.

буд.газ.топк.

118,30


13,10

6

Річківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

рек.котельні

198,00


22,70

7

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

рек.котельні


100,00


8

Куянівський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ

пром.сит.опал.

35,009

Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст

буд.газ.топк.
400,00
10

кап.рем.сист.оп.

230,00

35,00


11

Ганнівсько-Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

пром.сит.опал.
35,00
12

Жовтнева спеціаліз. школа І-ІІІ ст.

пром.сит.опал.40,00

13

Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

рек.котельні
300,00
16

Товстянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

пром.сит.опал.
35,00

Разом:


889,70

35,00

186,40

700,00

0,00

100,00

0,00

0,00

95,00

0,00

0,00

70,00

0,00

0,00

40,00

3.Капітальний ремонт підлоги


1

Білопільська спеціаліз. школа І-ІІІ ступенів №1

240 кв.м.(дерев)100,00

2

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

400 кв.м.(лінол.)20,00

3

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

140 кв.м.(дерев)60,00

4

Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.

300 кв.м. (лінол.)


30,00


5

Рижівська ЗОШ І-ІІІ ст.

200 кв.м. (лінол.)
30,00
6

Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст

300 кв.м.(дерев)

100,00
Разом:


0,00

0,00

20,00

0,00

0,00

30,00

0,00

0,00

100,00

0,00

0,00

30,00

0,00

0,00

160,00

4.Ремонт системи водопостачання та водовідведення


1

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

кап.рем.каналіз.


10,00


2

Ворожбянська ЗОШ І-ІІ ступенів №4

буд.водозабору


5,00


3

Тучненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

буд.водозабору


20,00Разом:


0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

35,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5. Придбання шкільних меблів


1

Білопільська спеціаліз. школа І-ІІІ ступенів №1
12,00015,00


15,00
2

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
12,00015,00


15,00
3

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
12,00015,00


15,00
4

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
12,00015,00


15,00
5

Білопільська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.
22,60315,00


15,00
6

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
10,60315,00


15,00
7

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10,60315,00


15,00
8

Ворожбянська ЗОШ І-ІІ ступенів №4
9,63115,00


9

Жовтнева спеціаліз. школа І-ІІІ ст.
30,00

10

Улянівська ЗОШ І-ІІІ ст
12,06115,00


15,00
11

Верхосульський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ
5,568


15,00


15,00

12

Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6,540


15,00


15,00

13

Ганнівсько-Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.15,00

15,00

14

Куянівський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ
12,061


15,00


15,00

15

Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.
4,596


15,00


15,00

16

Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
9,154


15,00


15,00

17

Рижівська ЗОШ І-ІІІ ст.
3,138


15,0018

Річківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ
9,631


15,00


15,00

19

Товстянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ
10,603


15,00


15,00

20

Тучненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ


15,0021

Біланівська ЗОШ І-ІІ ст.


15,0022

Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст.

23

Воронівська ЗОШ І-ІІ ст.
4,596

15,00
24

Кальченківська ЗОШ І-ІІ ст.
4,596

15,00

Разом:


0,00

0,00

183,984

0,00

0,00

150,00

0,00

0,00

150,00

0,00

0,00

150,00

0,00

0,00

150,00

6. Модернізація технологічного обладнання їдалень закладів освіти


1

Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

буд.харчоблоку


50,00


2

Загальноосвітні школи15,0020,0025,0030,00


Разом:


0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

65,00

0,00

0,00

20,00

0,00

0,00

25,00

0,00

0,00

30,00

7. Облаштування територій навчально-виховних закладів


1

Білопільська спеціаліз. школа І-ІІІ ступенів №1

буд. огрожі (190 м)

30,002

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

буд. огрожі (300 м)


50,00Разом:


0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

50,00

0,00

0,00

30,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

8. Відновлення (створення) навчально-дослідних об’єктів, облаштування шкільних приміщень


1

БД та Ю

буд.навч.-досл.тепл.20,00

2

Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

рем.фасаду.шк.20,00

3

створ.танц.зали40,00

4

Білопільська спеціаліз. школа І-ІІІ ступенів №1

облашт.лінгаф.каб.


100,00Разом:


0,00

0,00

80,00

0,00

0,00

100,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Всього:


1109,70

70,00

515,38

700,00

0,00

730,00

0,00

0,00

535,00

0,00

0,00

335,00

0,00

0,00

380,00

Всього на програму

4375,08

1695,08

1430,00

535,00

335,00

380,00


{mospagebreak}

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                     м. Білопілля

Про хід виконання районної
програми роботи з обдарованою
молоддю на 2006-2010 роки

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Бойка М.Г. «Про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2006-2010 роки», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації «Про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2006-2010 роки» взяти до відома (додається).

2.Районній державній адміністрації в межах делегованих повноважень забезпечити виконання заходів вищевказаної програми в повному обсязі, згідно термінів передбачених програмою.

3.Відділу освіти райдержадміністрації:

3.1.Посилити відповідальність керівників навчальних закладів району за рівень знань, умінь та навичок учнів.

3.2.Протягом 2007-2008 навчального року провести роботу по входженню Жовтневої спеціалізованої школи 1-Ш ступенів в навчально – науково – виробничий комплекс Сумського державного університету.

3.3.При підготовці до 2007-2008 навчального року переглянути можливості розширення мережі профільних класів для учнів 10-11 класів, збільшення кількості факультативів класів з поглибленим вивченням предметів для учнів 5-11 класів.

4.Контроль за виконання даної програми покласти на постійні комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури (Мозговий О.А.) та з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ та об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.).

Голова районної ради                                     С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                          м. Білопілля

Про звіт виконання районного
бюджету за І півріччя 2007 року.

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2007 року:

- по доходах у сумі 29082220,03 гривень у тому числі загальний фонд 28164432,40 гривень та спеціальний фонд 917787,63 гривень (додаток 1);

- по видатках у сумі 27794435,24 гривень у тому числі загальний фонд 27096565,45 гривень, спеціальний фонд 697869,79 гривень (додаток 2).

Голова районної ради                                        С.І. Дворник

(завантажити додатки можна тут: www.bilrada.sumy.ua/files/d1.DOC , www.bilrada.sumy.ua/files/d2.doc)


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                       м. Білопілля

Про внесення змін до
районного бюджету на
2007 рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” від 04.05.2007 року 1004-Y”, на підставі рішення сесії обласної ради від 08.06.2007 року, районна рада вирішила:

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на обсяг додаткової дотації з державного бюджету на забезпечення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, запровадження ІІ етапу Єдиної тарифної сітки, підвищення розмірів посадових окладів та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної сітки, на виплату стипендій і допомогу учням та студентам навчальних закладів у сумі 2806800 грн., субвенції з державного бюджету місцевих бюджетів на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально – економічний розвиток регіонів , заходів з попередженням аварій і запобіганням техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності , в тому числі на ремонт і реконструкції теплових мереж і котелень у сумі 895800 гривень, інша дотація з обласного бюджету у сумі 60000 грн. Збільшити власні та закріплені доходи районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини у сумі 440000 грн.

2. Збільшити обсяг спеціального фонду на обсяг коштів, які передаються з загального фонду бюджету до бюджету розвитку в сумі 658700 грн.

3. Внести до рішення районної ради п’ятого скликання від 25.05.2007 року „Про внесення змін до районного бюджету на 2007 рік” такі зміни:

Пункт 1 викласти в новій редакції, а саме: установити доходи районного бюджету на 2007 рік у сумі 67397033 гривень, з них: надходження власних і закріплених доходів у сумі 6314980 грн., дотацію вирівнювання з державного бюджету у сумі 32930 грн., додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 1551900 гривень, додаткову дотацію з державного бюджету на забезпечення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, запровадження ІІ етапу Єдиної тарифної сітки, підвищення розмірів посадових окладів та додаткової оплати окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної сітки у сумі 4146500 гривень, субвенції з державного бюджету в сумі 20623377 гривень, інша дотація з обласного бюджету 60000 гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 65639733 гривень, спеціального фонду бюджету - 1757300 гривень.

Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету у сумі 67458178 гривень, з них обсяг видатків загального фонду бюджету 65700878 гривень , та видатків спеціального фонду бюджету 2165700 гривень за функціональною структурою (додаток 2) та розподілом за головними розпорядниками (додаток 3).

4. Затвердити змінені обсяги міжбюджетних трансфертів, що

надходять до районного бюджету та трансфертів, що передаються бюджетам нижчого рівня ( додаток 5, 5.1 ).

5. Збільшити видатки по загальному фонду в сумі 28500 грн.

за рахунок залишку коштів який утворився станом на 01.01.2007 року і направити на установи освіти 15000 гривень, на проведення заходів присвячених О. Олесю в сумі 13500 гривень.

6. Затвердити за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету Білопільській міській раді субвенцію на виконання власних повноважень територіальних громад в сумі 350000 гривень ( придбання житла медпрацівникам 220000 гривень, благоустрій 130000 гривень), Ворожбянській міській раді субвенцію на виконання власних повноважень в сумі 20000 гривень, районному відділу освіти на придбання меблів 60000 гривень, іншу дотацію Нововирківській сільській раді 10000 гривень.

7. Затвердити іншу дотацію , яка надається з обласного бюджету Білопільській міській раді в сумі 15000 гривень, центральній районній лікарні для придбання автомобіля швидкої допомоги в сумі 45000 гривень.

8. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде проведено за рахунок коштів бюджету розвитку ( додаток 6).

9. Додатки 1-6 цього рішення є невід’ємною частиною до нього.

Голова районної ради                                            С.І. Дворник


завантажити додатки можна тут:

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod1_ses11.XLS

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod2_ses11.XLS

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod3_ses11.XLS

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod4_ses11.XLS

http://www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod5_1_ses11.XLS

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod5_ses11.XLS

www.bilrada.sumy.ua/files/zminbudg_11s/dod6_ses11.XLSБІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                      м. Білопілля

Про внесення змін до рішення
районної ради від 25.01.2007
«Про Програму економічного
і соціального розвитку району
на 2007 рік»

В зв’язку з виділенням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, відповідно до рішення обласної ради від 08.06.2007 «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку області на 2007 рік», розглянувши звернення відділу освіти райдержадміністрації, виконкому Річківської сільської ради щодо реконструкції топкової Річківського навчально-виховного комплексу: ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності щодо внесення змін до районного бюджету в зв’язку з виконанням на 110,9% доходної частини власних надходжень до районного бюджету за підсумками першого півріччя 2007 року, на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2007 рік, затвердженої рішенням районної ради від 25.01.2007.:
1.1. Доповнити частину 2 «Об’єкти теплопостачання» пропозицій щодо будівництва, капітального ремонту, реконструкції об’єктів соціальної сфери району пунктом 5 згідно додатку (додається).
1.1.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування даного об’єкту в двотижневий термін з моменту надходження коштів з державного бюджету в район.
1.2.Викласти абзац 4 підрозділу «Основні завдання на 2007 рік» розділу 2.2.1. «Охорона здоров’я населення» в наступній редакції:
«- придбати в третьому та четвертому кварталі п’ять службових квартир (будинків) для сімей лікарів ( молодих спеціалістів)».
1.2.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування Білопільській міській раді в сумі 220 тис. грн. для придбання службового житла медичним працівникам до 10 серпня 2007 року.
1.3.Доповнити підрозділ «Основні завдання на 2007 рік» розділу 2.2.2 «Освіта» абзацами в наступній редакції:
« На фінансування районної програми розвитку матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів Білопільського району на 2007-2011роки виділити кошти в сумі 60 тис. грн. для придбання шкільних меблів»;
« Виділити кошти в сумі 15 тис. грн. для фінансування групи при Будинку дітей та юнацтва щодо урочистого супроводу районних та міських масових заходів».
1.3.1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) через головного розпорядника – відділ освіти профінансувати дані заходи до 10 серпня 2007 року.
1.4.Підрозділ 3 «Основні завдання на 2007 рік» розділу 1.6 «Реформування житлово – комунального господарства» доповнити пунктами в такій редакції:
« - для проведення робіт по очистці опалювальних систем житлових будинків виділити кошти Білопільській міській раді в сумі 50 тис. грн.»;
«- для капітального ремонту житла виділити кошти Ворожбянській міській раді в сумі 20 тис. грн.».
1.4.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування даних заходів до 01серпня 2007 року.
1.5.Доповнити підрозділ 3 «Основні завдання галузі культури на 2007 рік» розділу 2.2.4 «Культура» абзацом в наступній редакції:
« - виділити Білопільській міській раді кошти в сумі 10 тис. грн. на реконструкцію пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам».
1.5.1.Доповнити підрозділ 4 розділу 2.2.4 «Культура» стосовно реалізації програм в поточному році абзацом в наступній редакції:
«Виділити через головного розпорядника – відділ культури та туризму райдержадміністрації кошти в сумі 13,5 тис. грн. на підготовку та відзначення в районі 130-ї річниці від дня народження Олександра Олеся».
1.5.2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування даних заходів до 10 серпня 2007 року.
1.6.Доповнити підрозділ 6 «Основні завдання на 2007 рік» розділу 2.2.3 «Підтримка сімей, дітей та молоді» абзацом в наступні редакції:
« - виділити Білопільській міській раді кошти в сумі 70 тис. грн. для благоустрою та реконструкції дитячого майданчику в центрі міста».
1.6.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування даного заходу до 10 серпня 2007 року.
1.7.Доповнити підрозділ «Основні завдання та заходи на 2007 рік» розділу 1.7 «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» абзацом 7 в наступній редакції:
«- Виділити 5,6 тис. грн. в межах фінансування Програми розвитку малого підприємництва в Білопільському районі на 2007-2008 роки для оформлення і виготовлення експозиції району щодо участі у ІІІ Міжнародному інвестиційному форумі «Інвестиції. Партнерство. Розвиток».
1.7.1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування даного заходу до 20 серпня 2007 року.

2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання даного рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури (Мозговий О.А.), з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.), з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок (Охріменко В.В.), з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства (Кутах В.Ф.).


Голова районної ради                                С.І. Дворник

Доповнення
до пропозицій щодо будівництва, капітального ремонту, реконструкції об’єктів соціальної сфери Програми економічного і соціального розвитку району
на 2007 рік

№ п/п

Перелік об’єктів, вид робіт (будівництво, ремонт, реконструкція, інше)

Роки будів-ництва
Наявність проектно-кошторисної документації
Загальна кошторисна вартість, тис.грн.
всього
залишок
1
2
3
4
5
6
5.
Реконструкція топкової Річківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ
2002
розроблена
198
198

Продовження таблиці

Будівельна готовність,%

Обсяги фінансування на 2007 рік, тис.грн.

Введення потуж-ності у відповід-них одиницях у 2007році
всього
у тому числі:
за рахунок державного бюджету
за рахунок місцевого бюджету

залучені кошти юридичних та фізичних осіб

7
8
9
10
11
12
-
198
198
-
22,7
0,1 Гкал


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                              м. Білопілля

Про внесення доповнень до рішення
районної ради від
29.03.2007 «Про
програму
підготовки та відзначення
в
районі 130-ї річниці від дня народження
Олександра Олеся


Розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 12.07.2007 № 1182/1-22, з метою забезпечення виконання заходів Програми щодо підготовки та відзначення в районі 130-річчя від дня народження О.Олеся, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
 1. Пункт 2 рішення районної ради від 29.03.2007 «Про програму підготовки та відзначення в районів 130-ї річниці від дня народження Олександра Олеся» доповнити словами: виділити з районного бюджету кошти в сумі 3,5 тис. грн. для проведення відкритого щорічного літературно – мистецького конкурсу для дітей та молоді імені О.Олеся та вшанування його переможців і призерів.
 2. З метою забезпечення виконання пункту 6 Заходів по підготовці та відзначенню в районі 130-річчя від дня народження О.Олеся, затверджених рішенням районної ради від 29.03.2007, виділити з районного бюджету кошти в сумі 10 тис. грн. на підготовку матеріалів для книги про життєвий і творчий шлях О.Олеся.
 3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування пунктів 1, 2 даного рішення через головного розпорядника – відділ культури і туризму райдержадміністрації.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури (Мозговий О.А.).
Голова районної ради                                 С.І.Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                 м. Білопілля

Про звіт постійної комісії з питань промисловості,
транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва
та житлово-комунального господарства

Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово – комунального господарства Кутаха В.Ф., районна рада відмічає, що постійна комісія приймає активну участь у підготовці питань на розгляд ради, попередньому розгляді проектів програм та рішень ради, готує висновки з питань, віднесених до її компетенції. Члени комісії беруть участь в обговоренні питань на сесіях ради, вивчають і розглядають на засіданні комісії виконання рішень ради.
Постійна комісія співпрацює з управліннями і відділами райдержадміністрації по розробці програм: економічного і соціального розвитку району, розвитку малого підприємництва, забезпечення населення району якісною питною водою і ряду інших. З початку скликання комісія провела 11 засідань, в тому числі одне спільне.
За цей період розглянуто 25 питань, опрацьовано 16 нових програм, в порядку контролю – 6.
Разом з тим комісія недостатньо здійснює контроль за виконаннями рішень ради і власних рекомендацій. Окремі члени комісії не завжди активно працюють в комісії.
Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Звіт постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства взяти до відома.
2. Голові постійної комісії Кутаху В.Ф.
2.1. Проводити роботу по залученню депутатів до активної роботи в комісії при підготовці і розгляді питань на пленарних засіданнях ради.
2.2. Сприяти депутатам у виконанні на сесіях ради права депутатського запиту, активній участі депутатів в обговоренні питань на пленарних засіданнях ради.
2.3. Практикувати окремі доручення членами постійної комісії та заслуховувати їх повідомлення про виконання доручень на засіданні комісії.
2.4. Здійснювати більш дієвий контроль за виконанням рішень ради, власних рекомендацій, вносити відповідні пропозиції районній раді.


Голова районної ради                                  С. І. Дворник

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                        м. Білопілля

Про затвердження технічної документації по
нормативній грошовій оцінці земельної
ділянки, наданої на умовах оренди гр. Ткаченко
Раїсі Романівні для іншого сільськогосподарського
призначення (риборозведення) на території
Сергіївської сільської ради
Білопільського району Сумської області

Розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди гр. Ткаченко Раїсі Романівні для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення) на території Сергіївської сільської ради Білопільського району Сумської області, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та частиною 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель», районна рада вирішила :

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди гр. Ткаченко Раїсі Романівні для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення) на території Сергіївської сільської ради Білопільського району Сумської області.
2. Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.


Голова районної ради                                           С. І. ДворникБІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                        м. Білопілля

Про затвердження технічної документації по
нормативній грошовій оцінці земельної ділянки,
наданої на умовах оренди гр. Дородних Галині
Дмитрівні для іншого сільськогосподарського
призначення (риборозведення) на території
Марківської сільської ради
Білопільського району Сумської області

Розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди гр. Дородних Галині Дмитрівні для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення) на території Марківської сільської ради Білопільського району Сумської області, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та частиною 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель», районна рада вирішила :

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди гр. Дородних Галині Дмитрівні для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення) на території Марківської сільської ради Білопільського району Сумської області.
2. Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.


Голова районної ради                                             С. І. Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                   м. Білопілля

Про затвердження технічної документації
по нормативній грошовій оцінці земельної
ділянки, наданої на умовах оренди
громадянину Курносову Андрію
Вячеславовичу для іншого
сільськогосподарського призначення
(риборозведення) на території
Улянівської селищної ради
Білопільського району Сумської області

Розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди громадянину Курносову Андрію Вячеславовичу для іншого сільськогосподарського призначення
(риборозведення) на території Улянівської селищної ради Білопільського району Сумської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
 1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої на умовах оренди громадянину Курносову Андрію Вячеславовичу для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення) на території Улянівської селищної ради Білопільського району Сумської області.
 2. Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.

Голова районної ради                                      С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                             м. Білопілля

Про договори найму
нежитлових приміщень


Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3.7 Регламенту роботи районної ради затвердженого рішенням районної ради від 17.10.2006, районна рада вирішила:
1. Затвердити договори найму:
1.1. Частини нежитлового приміщення заміського оздоровчого табору «Дружба», розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Гай, б/н, укладений між Білопільською районною радою та державним підприємством «Дирекція пересувних циркових колективів України» 18 травня 2007 року.
1.2. Частини нежитлового приміщення шкірно-венерологічного відділення комунального закладу „Білопільська районна центральна лікарня”, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Полтавський полк,2, укладений між Білопільською районною радою та приватним підприємством „Інтерконсіліум” 1 червня 2007 року.
1.3. Частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м.Білопілля,ул.К.Лібкнехта, 39, в будівлі центральної районної бібліотеки, укладений між Білопільською районною радою та Сумською обласною організацією політичної партії „Народний Союз Наша Україна” 15 червня 2007 року.
1.4. Двох частин нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м.Білопілля, вул. Макаренка, 15, в будівлі Білопільської спеціалізованої школи № 1, укладений між Білопільською районною радою та Сумським державним університетом 2 липня 2007 року.
1.5. Частини нежитлового приміщення стаціонарного відділення комунального закладу „Білопільська центральна районна лікарня”, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Маяковського, 27, укладеного між Білопільською районною радою та ВАТ АБ „Укргазбанк” 10 липня 2007 року.


Голова районної ради С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я


від 19.07.2007                                    м. Білопілля

Про надання згоди на передачу
в найм нежитлових приміщень

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення підприємств, установ, приватних підприємців і фізичної особи про передачу в найм нежитлових приміщень та висновки, викладені в протоколах комісії по проведенню конкурсу на право укладення договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району від 25.05.2007, 07.06.2007, 02.07.2007, 10.07.2007 та 18.07.2007 року, районна рада вирішила:

1. Надати згоду на передачу в строкове платне користування (найм):

1.1. Державному підприємству „Дирекція пересувних циркових колективів України” - частини нежитлового приміщення заміського оздоровчого табору „Дружба” за адресою: м. Білопілля, вул. Гай, б/н, площею 200,0 кв. м, для проживання колективу „Орбіта”.

1.2. Приватному підприємству „Інтерконсіліум” - частини нежитлового приміщення шкірно-венерологічного відділення комунального закладу „Білопільська центральна районна лікарня” за адресою: м. Білопілля, вул. Полтавський полк,2, площею 13,68 кв. м., для розміщення маніпуляційного кабінету.

1.3. Сумській обласній організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна” - частини нежитлового приміщення центральної районної бібліотеки за адресою: м. Білопілля, вул.К.Лібкнехта,39, площею 12,36 кв. м., для розміщення офісу виконавчого комітету Білопільської районної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”.

1.4. Сумському державному університету – дві частини нежитлового приміщення Білопільської спеціалізованої школи №1 за адресою: м. Білопілля, вул. Макаренка,15, загальною площею 79,32 кв. м, для розміщення регіонального Представництва Сумського державного університету.

1.5. Приватному підприємцю Зарку Богдану Анатолійовичу – частини підвального приміщення Білопільської дитячої музичної школи за адресою: м. Білопілля, вул. К. Лібкнехта, 45, площею 101,0 кв. м. для розміщення магазину роздрібної торгівлі будівельних матеріалів.

1.6. Фізичній особі Яруті Григорію Миколайовичу, мешканцю с. Павлівка Білопільського району, вул. 1 Травня, 1 – нежитлового приміщення колишньої майстерні Павлівської ЗОШ І-Ш ступенів за адресою: с. Павлівка, вул. 1 Травня, б/н, площею 221,0 кв. м. для господарських потреб без здійснення підприємницької діяльності з послідуючим викупом цього приміщення.

2. Затвердити розпорядження голови районної ради від 18.05.07 № 101, від 01.06.07 № 114, від 12.06.07 № 121 та від 02.07.07 № 138 „Про надання згоди на передачу в найм нежитлових приміщень”.

3. Доручити голові районної ради Дворнику С.І. укласти договори найму нежитлових приміщень згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю (Чібарь Ю.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.).


Голова районної ради                                      С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007 м. Білопілля

Про надання згоди насписання
окремих основних засобів майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення відділу освіти райдержадміністрації про списання будівлі бувшої Сульської початкової школи та будівлі майстерні Сергіївської ЗОШ І-П ступенів, які відповідно до висновків інвентаризаційної комісії та актів на списання основних засобів від 06.07.2007 року, за призначенням не використовуються, знаходяться в аварійному стані, відновленню та ремонту не підлягають, районна рада вирішила:

1. Надати згоду на списання основних засобів по Верхосульському НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ” та Сергіївській ЗОШ І-ІІ ступенів, а саме:
 • будівлі школи с.Сульське, 1914 року будівництва, інвентарний номер 10310004;
 • будівлі шкільної майстерні с.Сергіївка, 1958 року будівництва, інвентарний номер 10310003.
2. Відділу комунальною майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.) та відділу освіти райдержадміністрації (Бойко М.Г.) провести списання вищевказаних основних засобів згідно чинного законодавства.

3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Филоненко Р.П.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об'єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Филоненко Р.П.).

Голова районної ради                                     С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                        м. БілопілляПро затвердження Порядку
притягнення до дисциплінарної
відповідальності керівників закладів,
підприємств, установ, що перебувають
у спільній власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

На підставі ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

Затвердити Порядок притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району (додається).


Голова районної ради                                            С. І. ДворникДодаток
до рішення районної ради
від 19.07.07.

Порядок
притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів,
підприємств, установ, що перебувають у спільній власності
територіальних громад сіл, селищ, міст району


1. Порядок притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району (далі - Порядок) розроблений на підставі Кодексу Законів про Працю України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням положень установчих документів закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, контрактів з їх керівниками.

2. Порядок визначає підстави, механізм та наслідки притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району (далі - Керівник).

3. Підставами для притягнення Керівника до дисциплінарної відповідальності є:
 • порушення трудової дисципліни, тобто скоєння дисциплінарного проступку, відповідальність за скоєння якого передбачена чинним законодавством України;
 • порушення умов контракту.
4. За порушення трудової дисципліни, умов контракту до Керівника може бути застосовано один із таких заходів:
 • догана;
 • звільнення з посади шляхом розірвання контракту.

5. З'ясування обставин скоєння дисциплінарного проступку Керівником покладається на комісію в складі:
 • заступника голови районної ради;
 • голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою;
 • начальника відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради.
6. Комісія в п'ятнадцятиденний термін з дня виявлення проступку з'ясовує обставини його скоєння, відбирає письмові пояснення у Керівника, що скоїв дисциплінарний проступок.

7. Робота комісії оформлюється актом, який передається на розгляд голови районної ради.

8. Догана оголошується в розпорядженні голови районної ради, яке повідомляється Керівникові під розписку. Питання щодо звільнення Керівника з займаної посади розглядається на черговій сесії районної ради.

9. При прийнятті рішення щодо Керівника, який скоїв дисциплінарний проступок, враховується ступінь тяжкості проступку, заподіяна ним шкода, обставини, за яких його скоєно, попередня робота Керівника.

10. Дисциплінарне стягнення застосовується не пізніше одного місяця з дня його виявлення.

11. Дисциплінарне стягнення не може бути накладене пізніше шести місяців з дня вчинення проступку.

12. Дисциплінарне стягнення може бути оскаржене Керівником у порядку, встановленому чинним законодавством.

13. Якщо протягом року з дня накладення дисциплінарного стягнення Керівника не буде піддано новому дисциплінарному стягненню, він вважається таким, що не мав дисциплінарного стягнення.

14. Якщо Керівник не допустив нового порушення трудової дисципліни і до того ж проявив себе як сумлінний адміністратор, стягнення може бути зняте до закінчення одного року.

15. Протягом строку дії дисциплінарного стягнення заходи заохочення до Керівника не застосовуються.


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                    м. Білопілля

Про затвердження Порядку
розгляду звітів керівників закладів,
підприємств, установ, що перебувають
у спільній власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

На підставі п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

Затвердити Порядок розгляд звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району (додається).


Голова районної ради                                        С. І. Дворник


Додаток
до рішення районної ради
від 19.07.07.
Порядок
розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ,
що перебувають у спільній власності
територіальних громад сіл, селищ, міст району

1.Даний Порядок розроблений на підставі п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою належної організації розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ (далі - Керівників), що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

2.Керівник звітує перед районною радою на сесії про діяльність закладу, установи, підприємства, що він очолює та про власну діяльність на займаній посаді.

3.Графік звітів керівників на поточний рік затверджується розпорядженням голови районної ради, яке доводиться до відома кожного Керівника.

4.Звіт Керівника в обов'язковому порядку повинен містити наступну інформацію:
 • загальні відомості про очолювану структуру;
 • дані про результати фінансово-господарської діяльності, в тому числі про розмір дебіторської та кредиторської заборгованості, стан сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), виплати заробітної плати тощо;
 • плани розвитку;
 • стан виконання рішень районної ради, розпоряджень голови районної ради, що стосуються діяльності закладу, підприємства, установи.
5. Звіт може містити інші відомості.

6. Звіт подається до організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

7.Спеціалісти виконавчого апарату районної ради проводять експертизу наданого звіту. В разі невідповідності останнього вимогам п. 4 даного Порядку, звіт повертається на доопрацювання, яке має бути здійснено протягом 5 днів.


8. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради готує узагальнюючу довідку щодо експертизи наданого звіту і подає її голові районної ради.


9.Керівник особисто представляє звіт на засіданнях Президії, постійних комісій, сесії районної ради.


10.В разі необхідності Керівник залучає спеціалістів свого закладу, установи, підприємства для надання відповідних роз'яснень депутатам по звіту.


11.За результатами розгляду звіту районна рада приймає відповідне рішення.


12. Визнання більшістю загального складу районної ради незадовільною діяльності Керівника є підставою для звільнення останнього через невідповідність займаній посаді.


13. Керівник звітує перед радою не менше одного разу на рік.


14.В разі, якщо Керівник допустив недбайливість, невиконання чи неналежне виконання своїх обов'язків щодо управління закладом, підприємством, установою, рада має право вимагати від нього подання дострокового звіту.БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                               м. Білопілля

Про виключення з облікових
даних села Старозінів Бобрицької
сільської ради та села Вилки
Жовтневої селищної ради
Білопільського району

Розглянувши рішення Бобрицької сільської ради від 20.10.2006 та рішення Жовтневої селищної ради від 21.12.2006 щодо зняття з облікових даних села Старозінів Бобрицької сільської ради та села Вилки Жовтневої селищної ради, враховуючи висновки постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою, керуючись пунктом 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
 1. Підняти клопотання перед обласною радою щодо виключення з облікових даних села Старозінів Бобрицької сільської ради та села Вилки Жовтневої селищної ради Білопільського району Сумської області.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.).

Голова районної ради                                           С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                       м. Білопілля

Про внесення змін до рішення
районної ради від 13.07.2006
“Про склад комісії районної ради
з питань поновлення прав
реабілітованих”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.93 № 112 “Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок виплати коменсації, повернення майна або відшкодування його вартості реабілітованим громадянам та до Положення “Про комісії Рад народних депутатів з питань поновлення прав реабілітованим”, в зв’язку з вибуттям Мартинова Георгія Даниловича зі складу комісії, районна рада вирішила:

Включити до складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих Козлову Лілію Миколаївну, голову ради Білопільської районної організації ветеранів, членом комісії.


Голова районної ради                                                  С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я


від 19.07.2007                                    м. Білопілля

Про протокольні доручення

На підставі частини2 статті 59, частини 1 статті 73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 9.20 Регламенту роботи Білопільської районної ради, районна рада вирішила:

1. Протокольне доручення №1 „Про внесення змін та доповнень до контрактів з керівниками закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району”, затвердити (додаток 1).
1.1. Організацію виконання даного доручення покласти на відділ правового забезпечення виконавчого апарату районної ради (Усенко О. В.).

2. Протокольне доручення №2 „Про вивчення можливості створення комунальних установ Білопільської районної ради „Спорт для всіх” та „Центр позашкільної освіти”, затвердити (додаток 2).
2.1. Організацію виконання даного доручення покласти на відділ правового забезпечення виконавчого апарату районної ради (Усенко О. В.) та постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури (Мозговий О. А.).

3. Протокольне доручення №3 „Про підготовку до відзначення в районі свята Дня фізичної культури і спорту”, затвердити (додається).
3.1. Організацію виконання даного доручення покласти на відділ з питань молоді та спорту районної державної адміністрації (Садова Н. М.).

4. Протокольне доручення №4 „Про виділення коштів на ремонт Іскрисківщинського будинку культури”, затвердити (додається).
4.1. Організацію виконання даного доручення покласти на районну державну адміністрацію.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради мандатну, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою (Гончаров М.І.).


Голова районної ради                                                        С.І.ДворникДодаток № 1
до рішення районної ради
від 19.07.07

Білопільська районна рада

Протокольне доручення № 1

Про внесення змін та доповнень
до контрактів з керівниками закладів,
підприємств, установ, що перебувають
у спільній власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

З метою підвищення виконавської дисципліни керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району:

1. Доручити голові районної ради підписати протягом 10 днів з моменту прийняття даного рішення додаткову угоду до контракту з кожним керівником закладу, підприємства, установи, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району (додається).

2. Встановити, що відмова керівника закладу, підприємства, установи, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району підписати додаткову угоду до контракту має наслідком розірвання останнього на підставі п. 6 ч. 1 ст. 36 КЗпП України.

3. Контроль за виконанням керівниками закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району умов додаткової угоди покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради (Максименко Л. Б.).

Керуюча справами
виконавчого апарату                                        Л. Б. Максименко


Додаток до протокольного
доручення районної ради № 1

Додаткова угода
до Контракту з керівником
районного комунального закладу (підприємства, установи)
від „__”_______ ___ р.

м.Білопілля „__” липня 2007р.


Білопільська районна рада в особі голови Дворника Сергія Івановича та ________________________________________, що є Сторонами Контракту з Керівником районного комунального закладу (підприємства, установи) від „__”________ __ р., уклали дану угоду про внесення наступних змін та доповнень до вищезазначеного Контракту:

1. Сторони домовились :

- абзац 2 пункту 2.2. Контракту викласти в редакції:
«Керівник несе відповідальність за збереження та ефективне використання майна, передбаченого договором на закріплення майна, який укладається додатково після укладення сторонами Контракту. Безпідставна відмова Керівника підписати договір на закріплення майна є однією з підстав розірвання Контракту»;

- пункт 2.3 Контракту викласти в редакції :
«Керівник щорічно звітує перед депутатами на сесії районної ради про результати господарської та фінансової діяльності, рух основних фондів в порядку, визначеному радою, забезпечує складання в установленому порядку фінансових та статистичних звітів, передбачених чинним законодавством»;

- абзац пункту 3.1 (3.2), який стосується питання виплати надбавки за високі досягнення у праці, викласти в редакції :
„- надбавки за високі досягнення у праці, складність, напруженість роботи, розмір та сума якої визначається щомісячно згідно розпорядження голови районної ради”;

- в пункті 3.3 (в контракті з керівником Комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний трудовий архів” – пункт 3.2) перше речення викласти в редакції :
„Поточна премія виплачується згідно вимог чинного законодавства за розпорядженням голови районної ради”.

- доповнити пункт 3.3 Контракту (в контракті з керівником комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний трудовий архів” – пункт 3.2)абзацом 6 в редакції:

« - у разі безпідставного невиконання рішення районної ради, розпорядження голови районної ради»;

- викласти абзац 1 пункту 3.7 Контракту (контракт з керівником районної газети „Білопільщина” – пункт 3.9, контракт з керівником комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний трудовий архів” – пункт 3.6) в редакції :
„Керівник погоджує час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо) з головою районної ради, про що видається відповідне розпорядження голови. Погодженню шляхом видачі розпорядження голови райради підлягає і відрядження Керівника тривалістю понад 1 добу”.

- викласти абзаци 5, 6, 10 пункту 5.3 Контракту в редакції:
« … - за поданням службових осіб органів державного нагляду за охороною праці у разі систематичних (2 і більше разів протягом року) порушень вимог чинного законодавства з питань охорони праці;
- у разі систематичного (2 і більше разів протягом року) невиконання підприємством зобов'язань перед бюджетом та державними цільовими фондами щодо сплати податків, зборів та обов'язкових платежів, а також невиконання підприємством зобов'язань щодо виплати заробітної плати працівникам чи недотримання графіка погашення заборгованості із заробітної плати;
...
- у разі неподання чи несвоєчасного подання Раді звіту про результати господарської та фінансової діяльності, рух основних фондів, свою діяльність на посаді Керівника … »;

- доповнити пункт 5.3 Контракту абзацами 11, 12, 13 в редакції:
« - у разі систематичного (два і більше разів протягом року) безпідставного невиконання рішень районної ради чи розпоряджень голови районної ради»;
« - у разі безпідставної відмови Керівника підписати договір на закріплення майна»;
« - у разі визнання роботи Керівника незадовільною за результатами роботи за відповідний час при розгляді його звіту на сесії районної ради»

- абзац 11 пункту 5.3 Контракту вважати абзацом 14.

2. Дана угода набирає чинності з моменту підписання її Сторонами і є невід'ємною частиною Контракту з керівником районного комунального закладу (підприємства, установи) від „__”________ __ р.


„РАДА” „КЕРІВНИК”
_____________________                 ____________________


Додаток № 2
до рішення районної ради
від 19.07.07

Білопільська районна рада

Протокольне доручення № 2

Про вивчення можливості створення
комунальних установ Білопільської районної ради
„Спорт для всіх” та „Центр позашкільної освіти”

З метою підвищення якості послуг, які надаються в сфері фізичної культури і спорту, підтримки та розвитку позашкільних форм навчання дітей та молоді району, всебічного та повного визначення можливостей створення комунальних установ Білопільської районної ради, які могли б надавати такі послуги :

1. Відділу правового забезпечення виконавчого апарату (Усенко О. В.) вивчити та всебічно дослідити питання, пов’язані з можливістю створення комунальних установ Білопільської районної ради „Спорт для всіх” та „Центр позашкільної освіти”.

2. Мотивовані письмові висновки з даного питання подати на розгляд голові районної ради до 20 вересня 2007 року.

3. Контроль за виконанням даного протокольного доручення покласти на заступника голови районної ради (Здоровцов В. М.)


Керуюча справами
виконавчого апарату                                           Л. Б. Максименко


Додаток 3
до рішення районної ради
від 19.07.2007

Білопільська районна рада

Протокольне доручення № 3

Про підготовку до відзначення
в районі свята Дня фізичної
культури і спорту

З метою залучення молоді та мешканців району до систематичних занять масовою фізичною культурою і спортом, на виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки та з нагоди відзначення в районі свята Дня фізичної культури і спорту:

1.Розробити план спортивно – масових заходів присвячених Дню фізичної культури і спорту, організувати та забезпечити участь колективів фізичної культури району в масовому легкоатлетичному пробігу.
До 06.08.2007
Васильченко Ю.М.

2.Розробити заходи та забезпечити їх виконання щодо підготовки стадіону «Авангард» до районного спортивного свята.
До 01.09.2007
Костюченко О.В.

3.Забезпечити своєчасне фінансування спортивних заходів у межах асигнувань, виділених з районного бюджету на фізичну культуру і спорт, згідно поданих заявок до відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
До 04.09.2007
Нікітенко О.В.


Керуюча справами виконавчого
апарату районної ради                                                        Л.Б.Максименко
Додаток 4
до рішення районної ради
від 19.07.2007

Білопільська районна рада

Протокольне доручення № 4


Про виділення коштів на
ремонт Іскрисківщинського
сільського Будинку культури

З метою забезпечення належних умов для проведення культурно – масових заходів в селі Іскрисківщина, організації дозвілля молоді та формування здорового способу життя мешканців села:

1.Райдержадміністрації спільно з виконкомом Іскрисківщинської сільської ради вивчити питання щодо проведення обсягів ремонтних робіт Іскрисківщинського Будинку культури, їх кошторис та внести відповідні пропозиції районній раді.
До 10.08.2007

2.Контроль за виконанням даного доручення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.).Керуюча справами виконавчого
апарату районної ради                                                  Л.Б.Максименко


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
С
УМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Одинадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.07.2007                                             м. Білопілля

Про затвердження цін на роботи (послуги ),
що виконуються комунальною установою
Білопільської районної ради „Білопільський
районний трудовий архів”


Відповідно до статті 35 Закону України „Про Національний архівний фонд і архівні установи», постанови Кабінету Міністрів України від 01.05. 1998 № 639 „Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів”, наказу Державного комітету архівів України від 24.01.2001 № 6 „Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила :
 1. Затвердити ціни на роботи (послуги ),що виконуються комунальною установою Білопільської районної ради „Білопільський районний трудовий архів”.
 2. Затвердити розрахунок вартості трудових витрат та планову калькуляцію на роботи (послуги), що виконуються установою.
 3. Затвердити перелік осіб, яким надаються пільги щодо оплати за виконання робіт (послуг),що виконуються установою.
 4. Директору комунальної установи Білопільської районної ради «Білопільський районний трудовий архів» Грищенко О.Л. дотримуватись затверджених тарифів (цін) при наданні вищевказаних платних послуг.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об’єктами права комунальної власності (Чібарь Ю.В.).


Голова районної ради                                                     С.І.Дворник