• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Білопільська районна філія Сумського ОЦЗ

З окопу - у підприємці

Печать

Служба зайнятості Сумщини постійно практикує індивідуальний підхід при наданні соціальних послуг учасникам АТО, в першу чергу - учасникам бойових дій.

Подробнее...
 

Цементуюча роль служби зайнятості Сумщини у співпраці з підприємствами

Печать

Роботодавці у пошуках потрібних кадрів. Проблема стає на повен зріст.Вони все частіше звертаються до обласної служби зайнятості.

Подробнее...
 

Прес-реліз 28.08.19

Печать

Вища освіта не є гарантом зайнятості

Протягом останніх років у Сумській обласній службі зайнятості збільшується чисельність безробітних з вищою освітою. За останні 10 років  відсоток таких осіб, які перебували на обліку в службі зайнятості, збільшився з 30,6%  у 2010 р. до 42,8% у І півріччі 2019 року. Проте в деяких центрах зайнятості він сягнув майже 50% (Роменський, Глухівський), а у Сумському міському – близько 70%.

Подробнее...
 

Володимир Підлісний: «Служба зайнятості не прокладає дорогу в рай, а убезпечує від аду безробіття»

Печать

Ринок праці завжди мав ознаку мінливості. Виклики сьогодення складні й потребують особливого, новаторського підходу.
Тримаючи руку на пульсі часу служба зайнятості намагається працювати на випередження негативних тенденцій, залучаючи до вирішення питань зайнятості соціальних партнерів. Так, сьогодні вкрай актуальним є працевлаштування молоді, зокрема, забезпечення першим робочим місцем, що повинно упередити масовий відтік робочої сили на закордонні заробітки. Тут не обійтись без тісної співпраці з освітянами.

Подробнее...
 

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ВІДРОДЖУЄ СЕЛО

Печать

Під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИКвідбулося чергове засідання обласного штабу із запобігання надзвичайних ситуацій в області. Актуальним на ньому був виступ директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира ПІДЛІСНОГО.

Подробнее...
 


Страница 1 из 2