• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Білопільський районний центр зайнятості

09.06.2017

Печать

В.Підлісний: «Гендерна політика не передбачає дискримінації»
Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» передбачає здійснення комплексу заходів щодо подолання дискримінації за ознакою статі, упровадження спеціальних заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок та чоловіків реалізувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України.

Подробнее...
 

Безробітні вивчають англійську

Печать

У рамках співробітництва між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» з осені минулого року в центрах зайнятості Сумщини реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua) зареєстрованими безробітними з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції, а також працівниками державної служби зайнятості.

Подробнее...
 

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Печать

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Подробнее...
 

Довідкова інформація про центр зайнятості

Печать

Юридична адреса: 41800, Сумська область, м.Білопілля, вул  Старопутивльська, 33

Директор центру: Дегтяр Ірина Миколаївна

Телефони:

Подробнее...