• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Білопільський районний центр зайнятості

27.03.2018

Печать

«Витрачати державні кошти на вітер - це злочин»
За даними моніторингу щодо закріплення на робочому місці громадян, працевлаштованих з компенсацією єдиного внеску (ЄВ), який постійно здійснює обласна служба зайнятості, за період з січня 2017 року по 31 січня 2018 року 171 роботодавець отримав компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 340 працевлаштованих громадян з числа зареєстрованих безробітних.

Подробнее...
 

Профорієнтація молоді як механізм формування свідомого професійного вибору

Печать

Для формування у дитини свідомого професійного вибору та виховання прагнення бути професійно затребуваним в суспільстві у лютому 2018 року спеціалістами Білопільського районного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами відділом освіти Білопільської районної державної адміністрації, центральною районною бібліотекою ім. О.Олеся та представниками Білопільського вищого професійного училища проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Зроби свій вибір» у рамках якого відбулася презентація Білопільського вищого професійного училища.

Подробнее...
 

Про ситуацію на ринку праці та перспективи діяльності служби зайнятості

Печать

У 2017 році за сприянням у працевлаштуванні до Білопільського районного центру зайнятості звернулось 1266 чоловік, всього на обліку перебував 1941 безробітний. Серед безробітних на 1 січня 2018 р. 32% мають вищу освіту та 61 % - професійно-технічну. Станом на 01.01.2018 року на обліку у Білопільському райцентрі зайнятості перебувало 760 безробітних .

 

Подробнее...
 

Довідкова інформація про центр зайнятості

Печать

Юридична адреса: 41800, Сумська область, м.Білопілля, вул  Старопутивльська, 33

Директор центру: Дегтяр Ірина Миколаївна

Телефони:

Подробнее...