• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Білопільська районна філія Сумського ОЦЗ

Служба зайнятості готує бджолярів у Хоружівці

Печать

Слухачі мають можливість застосувати набуті знання з розведення бджіл, утриманню пасіки та роботі на ній.

 

Подробнее...
 

Ініціатива знайшла жвавий відгук

Печать

Як повідомлялося раніше, триває конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості. Ініціатива під умовною назвою «Нам не все одно, де працюємо» набула широкого розголосу й підтримки.

Подробнее...
 

Випускники шкіл Сумщинизробили свій вибір

Печать

Ось і пролунали останні дзвоники в школах по всій Україні. І якщо більшість школярів дочекалася омріяних канікул, то для випускників настав один із найвідповідальніших періодів життя – зовнішнє незалежне оцінювання, вибір професії та навчального закладу.

Подробнее...
 

Лідія Павлик: «Служба зайнятості Сумщини на ділі підтверджує статус сервісної служби»

Печать

З метою надання методичної допомоги щодо популяризації соціальних послуг серед усіх клієнтів служби зайнятості, в тому числі роботодавців, тривають планові виїзди до філій та базових центрів зайнятості, які постійно практикуєСумська обласна служба зайнятості.

Подробнее...
 

Прилегла до центру зайнятості чи філії територія – найбільш приваблива

Печать

Несподіваний та оригінальний конкурс нещодавно оголосила Сумська обласна служба зайнятості. Присвячений він благоустрою територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості і не потребує фінансових затрат. Конкурс вимагає одного – неймовірного польоту фантазії.

Подробнее...