• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Актуальна інформація

Конкурс на передачу в оренду

Печать

Подробнее...
 

Оголошення від 24.05.16 про намір здати в оренду

Печать

Подробнее...
   

До уваги депутатів Білопільської районної ради шостого та сьомого скликань

Печать

Відповідно до ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подробнее...
 

Відкриття волонтерського рахунку

Печать

На території Білопільського району діє громадська організація «Воїни АТО Білопільщини», яка була створена в листопаді минулого року під керівництвом Сергія Валерійовича Куцомелі. Основними завданнями даної організації є: громадський контроль у межах встановлених законодавством діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, сприяння соціальному захисту учасників бойових дій в АТО та сімей загиблих воїнів, прийняття участі в громадській діяльності, тощо.
Повідомляємо, що громадською організацією нещодавно відкрито волонтерський рахунок для отримання благодійної допомоги: № 26252510893654 в Білопільському ТВТВ № 10018/080 філії – Сумського облуправління АТ «Ощадбанк», МФО 337568 КОД 09337356 на ім’я Куцомелі Сергія Валерійовича.
Адреса громадської організації «Воїни АТО Білопільщини»: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20.

 


Страница 3 из 4