• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Актуальна інформація

Стандарт OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці»

Печать

Одним із ключових питань суспільно-політичного життя сучасної України є питання євроінтеграційного курсу нашої держави. Тому стає актуальним питання щодо запровадження суб’єктами господарювання міжнародних стандартів, які регламентують питання сумісності та взаємозамінності продукції, методи випробувань різних видів продукції, класифікації (терміни та визначення), технології, транспортування і зберігання, функціонування системи управління охороною здоров’я працівників, безпекою праці на виробництві та інше. Одним з таких стандартів є OHSAS 18001:2007 — міжнародний стандарт щодо розробки та впровадження систем управління охороною праці (далі – СУОП) на підприємствах.

Подробнее...
 

Підсумок проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Печать

Білопільська районна рада повідомляє, що за підсумками проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності з метою приватизації, за адресою: м. Білопілля вул. Преображенська, б/н., загальною площею 74,6 кв.м., переможцем обрано СОД ФОП Бондаренко В.І.

 

До уваги депутатів Білопільської районної ради сьомого скликання

Печать

Відповідно до ст. 45 Закону України „Про запобігання корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Подробнее...
 

Безоплатна правова допомога розширює коло осіб для обслуговування

Печать

З 05 січня 2017 року набирають чинності зміни до  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1798-19), внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (далі –БВПД).

Подробнее...
 

Психофізіологічні основи безпеки праці

Печать

Аналіз випадків виробничого травматизму підтверджує вирішальну роль виконавця робіт у створенні передумов формування травмонебезпечних ситуацій, адже значна їх кількість виникає з суб'єктивних причин, які пов'язані з особистістю та поведінкою працівника. Статистика свідчить, що основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні та психофізіологічні. А саме, порушення вимог нормативних актів з охорони праці потерпілим або його особиста необережність.

Подробнее...
 


Страница 3 из 4