• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Актуальна інформація

До уваги депутатів Білопільської районної ради сьомого скликання

Печать

Відповідно до ст. 45 Закону України „Про запобігання корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Подробнее...
 

Безоплатна правова допомога розширює коло осіб для обслуговування

Печать

З 05 січня 2017 року набирають чинності зміни до  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1798-19), внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (далі –БВПД).

Подробнее...
 

Психофізіологічні основи безпеки праці

Печать

Аналіз випадків виробничого травматизму підтверджує вирішальну роль виконавця робіт у створенні передумов формування травмонебезпечних ситуацій, адже значна їх кількість виникає з суб'єктивних причин, які пов'язані з особистістю та поведінкою працівника. Статистика свідчить, що основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні та психофізіологічні. А саме, порушення вимог нормативних актів з охорони праці потерпілим або його особиста необережність.

Подробнее...
 

Профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

Печать

Згідно діючого законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із основних завдань Фонду та його робочих органів залишається профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Подробнее...
 

Конкурс на передачу в оренду

Печать

Подробнее...
 


Страница 3 из 4