Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Актуальна інформація

Казначейська служба інформує

Печать

Управління Державної казначейської служби у Білопільському районі Сумської області повідомляє, що з 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», відповідно до якої номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN.

Рахунки вступають в дію з 01.10.2019, до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – виключно рахунки за стандартом IBAN.
 

Правопросвітницька програма "Чесна платіжка"

Печать
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Чесна платіжка».
Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Подробнее...
 

Посібник для представників місцевих органів влади «Ази контролю і нюанси аудиту»

Печать
В умовах децентралізації, зміни управлінських підходів у діяльності органів місцевого самоврядування, впровадження нових інструментів забезпечення прозорості та ефективності бюджетного процесу, особливого значення набуває розуміння системи державного фінансового контролю.

 

Подробнее...
 

Про організацію міжнародної просвітницької поїздки «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця»

Печать

Доводимо до відома структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, представників закладів культури, освіти, охорони здоров'я, соціально-гуманітарної сфери, ЗМІ, що Міністерство культури України організовує міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця». (детальніше за посиланням www.bilrada.gov.ua/files/listi/list_mincult.zip )

 

«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»

Печать
ЗВЕРНЕННЯ (ПРОЕКТ)
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців,
профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників
підприємств, установ та організацій

Подробнее...
 


Страница 2 из 3