• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Актуальна інформація

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать
На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білопільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання від 24.10.2017 року, районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету.

Подробнее...
 

Виробнича травма. Обов’язки підприємства щодо компенсацій постраждалому

Печать
Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.
Подробнее...
 

Програма «Власний дім»- реальний шлях до поліпшення житлових умов вже сьогодні!

Печать

За підтримки Сумської обласної ради в Сумській області триває реалізація обласної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»,  яка діє на підставі Указу Президента України № 222 від 27 березня 1998 року.   

Подробнее...
 

Європа вабить і чекає!

Печать
Послуги щодо проставлення апостиля - спеціального  штампу  апостиляції, що робить документи чинними в усіх країнах-учасницях  Гаазької конвенції на території України з листопада 2015 року надають відділи державної реєстрації актів цивільного стану.

Подробнее...
 

Стандарт OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці»

Печать

Одним із ключових питань суспільно-політичного життя сучасної України є питання євроінтеграційного курсу нашої держави. Тому стає актуальним питання щодо запровадження суб’єктами господарювання міжнародних стандартів, які регламентують питання сумісності та взаємозамінності продукції, методи випробувань різних видів продукції, класифікації (терміни та визначення), технології, транспортування і зберігання, функціонування системи управління охороною здоров’я працівників, безпекою праці на виробництві та інше. Одним з таких стандартів є OHSAS 18001:2007 — міжнародний стандарт щодо розробки та впровадження систем управління охороною праці (далі – СУОП) на підприємствах.

Подробнее...
 


Страница 2 из 4