Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
УСБУ в Сумській області інформує

Підпільне виробництво цигарок завдало збитків державі на майже 30 мільйонів гривень

Печать
Механізм мінімізації платежів до держбюджету через незаконне виробництво та контрабанду за кордон великих партій цигарок блокувала Служба безпеки України.

Подробнее...
 

СБУ виявила на Сумщині підпільне виробництво небезпечних товарів із контрафактної сировини з РФ

Печать

У Сумській області СБУ викрила та блокувала підпільне виробництво небезпечної продукції, яку великими партіями реалізовували під виглядом товарів широкого вжитку.

Подробнее...
 

До Дня міста у Сумах презентували фільм, присвячений Герою України полковнику СБУ Олександру Аніщенку

Печать

У Сумах учні місцевої спеціалізованої школи «Унікум» та Сумська обласна ТРК «Відікон» презентували короткометражний фільм «Олександр Заступник Сумський», присвячений Герою України полковнику СБУ, почесному громадянину міста Суми Олександру Аніщенку, який загинув у травні 2014 року під час виконання бойового завдання поблизу Слов’янська.

 

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ провела планові антитерористичні навчання

Печать

Штаб Антитерористичного центру та  Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США).

Подробнее...
 

На Сумщині відбудуться антитерористичні навчання

Печать

Управління Служби безпеки України в Сумській області повідомляє, що з 29 до 30 серпня на території Конотопу та Конотопського району  відбудуться антитерористичні навчання.

Подробнее...
 

Щодо запитів про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Печать

На сайті Служби безпеки України в розділі “Очищення влади” міститься детальна інформація щодо порядку направлення до СБУ запитів державних органів про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”.

Подробнее...
 

На Київщині СБУ викрила наркоугруповання

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах протидії незаконному обігу наркотиків блокували у Київській області діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті амфетаміну.

Подробнее...
 


Страница 1 из 2