• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
УСБУ в Сумській області інформує

У Сумах СБУ викрила на хабарі посадовця ДФС

Печать

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на отриманні неправомірної вигоди начальника одного зі структурних підрозділів Головного управління ДФС в Сумській області.

Подробнее...
 

Шановні мешканці та гості Сумщини!

Печать

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ блокувала міжрегіональний канал збуту амфетаміну

Печать

На Сумщині співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували міжрегіональний канал збуту психотропних речовин.

 

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ блокувала контрабанду товарів, організовану громадянами РФ

Печать

Співробітники Служби безпеки України блокували у Сумській області контрабанду товарів на територію нашої держави з РФ та у зворотному напрямку.

 

Подробнее...
 

Повідомлення для мешканців Сумщини

Печать

Шановні мешканці Сумщини!

В умовах гібридної війни проти України об’єкти критичної інфраструктури (військові частини, підприємства оборонно-промислового, транспортного комплексу, нафтогазовидобувної галузі тощо) та місця масового перебування людей знаходяться в зоні особливої уваги ворожих сил.

Подробнее...
 

За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»

Печать

За матеріалами Служби безпеки України Токмацький районний суд Запорізької області засудив до трьох років позбавлення волі бойовика терористичної організації «ДНР».

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ викрила на хабарах чотирьох посадовців поліції

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на систематичних хабарах трьох керівників підрозділу та інспектора патрульної поліції одного з районних відділів Головного управління Нацполіції в Сумській області.

Подробнее...
 


Страница 1 из 6