• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
УСБУ в Сумській області інформує

У Сумах відбулися спортивні змагання пам'яті Героя України Олександра Аніщенка

Печать
Спортивні змагання пам’яті Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка відбулися у Сумах.
Спортивний турнір з футзалу, започаткований у 2017 році, відбувся у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, де з 1987 до 1993 року навчався Олександр Аніщенко.

Подробнее...
 

СБУ викрила на хабарі депутата Сумської міськради

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі голову однієї з постійних комісій Сумської міської ради.

Подробнее...
 

СБУ блокувала розкрадання сировини з нафтопроводів у кількох областях України

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою блокували масштабне розкрадання сировини з нафтопроводів у кількох областях країни.

 

Подробнее...
 

СБУ блокувала контрабандне ввезення до України книжкової продукції з РФ на один мільйон гривень

Печать
Співробітники Служби безпеки України спільно з митниками блокували на Сумщині нелегальне ввезення до України книжкової продукції з території держави-агресора, яка підлягає обов’язковому ліцензуванню Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

 

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ затримала на хабарі прикордонника

Печать

У Глухові співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою, підрозділами внутрішньої безпеки Нацполіції та ДПС, а також Управлінням захисту економіки Нацполіції в Сумській області викрили на хабарі інспектора Сумського прикордонного загону та оперуповноваженого місцевого підрозділу Нацполіції.

 

Подробнее...
 

СБУ викрила на хабарі діючого та двох колишніх правоохоронців

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з ДПСУ під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Сумах на хабарі трьох учасників злочинного угруповання, з числа діючого та двох колишніх правоохоронців.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ викрила наркоугруповання, до якого входив працівник поліції

Печать

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність угруповання, до складу якого входив працівник підрозділу протидії наркозлочинності Нацполіції у Сумській області.

Подробнее...
 


Страница 2 из 6