• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
УСБУ в Сумській області інформує

На Сумщині СБУ перекрила канал постачання наркотиків до колонії

Печать

Протиправну діяльність одного з керівників виправної колонії, який за гроші систематично передавав засудженим наркотики та психотропи, викрила у Шостці на Сумщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та працівниками пенітенціарної служби.

Подробнее...
 

У Сумах СБУ припинила незаконну діяльність фейкової «територіальної громади»

Печать

Діяльність так званої «територіальної громади Сум», представники якої, викрививши українське законодавство, намагалися створити незаконні органи управління та перебрати на себе функції місцевих державних та комунальних структур, припинила Служба безпеки України спільно з поліцією.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ затримала бойовика терористичного угруповання «Кальміус»

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками затримали на Сумщині бойовика терористичного угруповання «Кальміус» так званої «ДНР».
Правоохоронці встановили, що мешканець Одеси з 2014 року є кулеметником у незаконному збройному формуванні терористів. На «відпочинок» до рідного міста він вирішив виїхати через Росію. Оперативники спецслужби «зняли» бойовика з потягу «Москва-Одеса» на станції «Конотоп» у Сумській області.
Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-група УСБУ в Сумській області

 

На Сумщині презентовано написану школярами книгу про Героя України

Печать
Презентація написаної сумськими школярами книги «Олександр Заступник Сумський» про Героя України Олександра Аніщенка пройшла в обласному управлінні СБУ.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ ліквідувала лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків

Печать

Підпільну лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків ліквідувала на Сумщині Служба безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ затримала комерсанта за пропозицію хабара прикордоннику

Печать

Співробітники СБ України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою прикордонників затримали мешканця Краснопільського району за пропозицію хабара керівнику відділу прикордонної служби.

Подробнее...
 

Відбулися спортивні змагання пам'яті Героя України

Печать
16 березня ц.р. у Сумах відбулися спортивні змагання  пам’яті Героя України Почесного городянина Сум полковника СБУ Олександра Аніщенка.

Подробнее...
 


Страница 4 из 5