Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Документи 6 скликання


Рішення 7 сесії, 6 скликання

Печать


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                               м. Білопілля

Про інформацію прокурора Білопільського району
Жерьобкіна В. Д., начальника РВ УМВС України в
Сумській області Омельченка М. П. про стан законності,
боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та
результати діяльності на території району;
виконання Районної комплексної програми
боротьби зі злочинністю та профілактики
правопорушень на 2009-2011 роки в районі

Прокуратурою Білопільського району вживаються заходи по здійсненню нагляду за дотриманням діючого законодавства щодо захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави у сфері трудових, земельних, бюджетних та інших правовідносин. Так, за перше півріччя на виконання положень Закону України "Про прокуратуру" внесено 66 приписів про усунення порушень закону.
За актами прокурорського реагування відшкодовано більше 2,5 млн. гривень коштів. Важливим напрямом у діяльності районної прокуратури є нагляд за станом додержання законності у роботі Білопільського районного відділу внутрішніх справ.
Районною прокуратурою протягом року розглянуто 124 звернення громадян, на особистому прийомі у працівників прокуратури побувало 142 громадянина. В поточному році прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді по 244 кримінальним справам.
Районним відділом внутрішніх справ відповідно до чинного законодавства вживаються заходи по протидії злочинним проявам, їх розкриттю та попередженню, профілактиці правопорушень, забезпеченню охорони громадського порядку, виконанню Районної комплексної програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки.
Відсоток розкриття скоєних злочинів на теперішній час є досить високим (73,2%, за відповідний період минулого року - 70,8%).
Слідчим підрозділом райвідділу за звітний період 2011 року закінчено 164 кримінальні справи.
Розшукано 10 злочинців, 6 безвісти зниклих осіб.
Вживаються заходи щодо покращення результативності з питання протидії наркоманії. Так, на території району викрито 18 злочинів, пов`язаних з незаконним виготовленням, вживанням, розповсюдженням, зберіганням наркотичних засобів. Райвідділом проводиться системна робота з особами, які перебувають на обліку як такі, що вживають наркотичні речовини.
У сфері економічних відносин викрито 10 злочинів, з них 3 злочини у бюджетній сфері.
За звітний період складено 1211 адміністративних протоколів про адмінправопорушення.
Зменшується кількість скоєних тяжких злочинів проти життя та здоров`я особи (вбивств, тяжких тілесних ушкоджень), проти власності (розбійних нападів за звітний період не зафіксовано).
Разом з тим, криміногенна ситуація в районі залишається непростою. Великою залишається кількість скоюваних крадіжок приватного майна (103 з початку поточного року). Нерозкритими залишаються 2541 злочин минулих років. Низьким є рівень розкриття окремих видів злочинних діянь - крадіжок приватного майна, транспортних засобів (мопедів), шахрайств стосовно особи. Значна кількість злочинців залишаються нерозшуканими (15). Зростає рівень злочинності серед неповнолітніх. З початку поточного року даною категорією населення скоєно вже 10 злочинів.
Крім того, ряд кадрових питань у роботі райвідділу залишаються до цього часу невирішеними.
Враховуючи вищезазначене, на підставі п. 36 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ч. 13 ст. 7 Закону України "Про міліцію", рішеня 28 сесії районної ради від 07.10.2009 "Про районну комплексну програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки", районна рада вирішила:

 

1. Інформацію прокурора Білопільського району Жерьобкіна В. Д., начальника РВ УМВС України в Сумській області Омельченка М. П. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; виконання Районної комплексної програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки в районі, взяти до відома.
2. Рекомендувати прокурору Білопільського району Жерьобкіну В. Д., начальнику РВ УМВС України в Сумській області Омельченку М. П. посилити роботу по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району.
3. Районному відділу внутрішніх справ (Омельченко М.П.) забезпечити:
3.1. Підвищення ефективності роботи щодо розкриття та попередження будь-яких злочинних проявів.
3.2. Проведення оперативно-розшукових заходів щодо осіб, які можуть бути причетними до організації квартирних крадіжок, крадіжок худоби.
3.3. Щоденні профілактичні відпрацювання окремих територій та місць зосередження кримінального елементу, виходячи з наявної оперативної інформації.
3.4. Охорону громадського порядку шляхом систематичного проведення патрулювання населених пунктів району спільно з членами громадських формувань.
3.5. Розкриття злочинів "по гарячих слідах", злочинів, пов`язаних з крадіжками приватного майна, злочинів минулих років, шахрайств.
3.6. Повне укомплектування складу дільничних інспекторів.
3.7. Вжиття вичерпних заходів по припиненню діяльності пунктів прийому металобрухту, відкритих незаконно.
3.8. Удосконалення діяльності сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків щодо виявлення і припинення діяльності осіб, що розповсюджують наркотичні засоби.
3.9. Дієву взаємодію з виконкомами сільських, селищних, міських рад по протидії правопорушенням та злочинності.
3.10. Належну взаємодію по протидідії злочинності з керівництвом органів внутрішніх справ сусідніх районів.
3.11. Спільно з відповідними районними службами по роботі з дітьми та молоддю забезпечити виконання пунктів Районної комплексної програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки, спрямованих на профілактику злочинів, скоюваних неповнолітніми.
4. Сільським, селищним, міським головам забезпечити своєчасний та регулярний розгляд інформації про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на відповідній території, виконанню заходів місцевих програм боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень на сесіях місцевих рад.
5. Розглянути питання на сесії районної ради про виділення коштів на придбання автомобіля для роботи слідчо-оперативної групи,чергової частини в сумі 80.0тис.грн. та придбання 10 комплектів комп'ютерної техніки райвідділу УМВС України в Сумській області в сумі 40.0 тис. грн.. передбачених рішенням районної ради від 07.10.2009 "Про районну комплексну програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки " в IV кварталі поточного року за підсумками виконання районного бюджету за 9-ть місяців 2011року.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та територіального устрою (Клименко Н. А.).
7. Рішення тридцять сьомої сесії районної ради від 26.08.2010 "Про звіт начальника Білопільського РВ УМВС України в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та виконання Районної комплексної програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки в районі ", вважати таким, що втратило чинність.


Голова районної ради                                                                                 В. І. Кубрак



БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                              м. Білопілля

Про внесення змін до
районного бюджету на
2011 рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі рішення сесії обласної ради від 27.05.2011 року "Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 29.12.2010 "Про обласний бюджет Сумської області на 2011 рік", відповідно до Закону України від 14.06.2011 року №3491-IV "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2011 рік" районна рада вирішила:

 

1. Зменшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету в сумі 3,0 тис. грн. за рахунок субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

2. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету в сумі 1417,6 тис. грн. за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення виплат, пов'язаних із підвищенням рівня оплати праці працівників бюджетної сфери, в тому числі на підвищення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямками і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю.

 

3. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету в сумі 60,8 тис. грн. за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на поліпшення умов оплати праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на заразну та активну форми туберкульозу.

 

4. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету в сумі 920,0 тис. гривень за рахунок залишку коштів, який утворився станом на 01.01.2011 року.

 

5. Надати з районного бюджету іншу додаткову дотацію сільським, селищним, міським радам в сумі 63,8 тис. грн. (додаток 4).



6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1695,2 тис. грн. (додаток № 8).

7. Установити профіцит районного бюджету у сумі 1089,9 тис. грн., в тому числі:
загального фонду районного бюджету у сумі 1089,9 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 6).

8. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 1089,9 тис. грн., джерелом покриття якого визначити:
надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 1089,9 тис. грн. (додаток 6).

9. Пункт 11 рішення сесії "Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік" від 31.05.2011 року далі викласти в такій редакції:
Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік у сумі 124907,5 тис. грн..
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 121976,5 тис. грн., спеціального фонду бюджету 2931,0 тис. грн. (додаток №1).

10. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік у сумі 125984,0 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 121963,1 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 4020,9 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

11. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємства (Андрійчук Г.І.).


Голова районної ради                                                                                      В.І.Кубрак




БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                                   м. Білопілля

Про звіт головного редактора
комунальної організації Білопільської
районної ради "Білопільська редакція
районного радіомовлення "Вир"

Розглянувши звіт головного редактора комунальної організації Білопільської районної ради "Білопільська редакція районного радіомовлення "Вир" Сазонової Н.О., керуючись пунктом 20 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішенням районної ради від 19.07.07 "Про затвердження Порядку розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району", районна рада вирішила :
1. Звіт головного редактора комунальної організації Білопільської районної ради "Білопільська редакція районного радіомовлення "Вир" Сазонової Н.О. взяти до відома (додається).
2. Головному редактору комунальної організації Білопільської районної ради "Білопільська редакція районного радіомовлення "Вир" Сазоновій Н.О. забезпечити виконання завдань передбачених Статутом комунальної організації.



Голова районної ради                                                                                   В.І. Кубрак




ЗВІТ
головного редактора комунальної організаціі Білопільської районної ради "Білопільська редакція районного радіомовлення "Вир"

 

Білопільська редакція районного радіомовлення "Вир" - комунальний засіб масової інформації, засновником якого є районна рада. Згідно Статуту редакція здійснює свою діяльність за принципами госпрозрахунку, а також коштів отриманих від господарчої діяльності. Метою діяльності є інформування населення про життя району, області та подій, що відбуваються у державі. Предметом діяльності є збирання, творення, редагування та підготовка інформації. Для реалізації діяльності редакцією укладені договори на виготовлення та трансляцію радіо продукції з районною радою, міськими, селищними та сільськими радами.
Графік виходу випусків програм та тематичне спрямування чітко регламентовані ліцензією Національної ради з питань радіо та телебачення. Згідно Ліцензії - це інформаційні, культурологічні, просвітницькі, розважальні та дитячі програми. Ефірний час - 2 години 05 хв. Відповідно до Ліцензії сітка мовлення: вівторок, четвер: 6.30 - 6.44, 11.40 - 11.59, неділя: 14.00 - 14.59. Так, на тиждень згідно Ліцензії в ефірі звучать програми: інформаційні - 56%, культурологічно-просвітницькі - 26%, дитячі - 7%, різні програми - 10%.
За 3 місяці 2011 року редакцією підготовлено 60 випусків радіопередач. Програми місцевого мовлення звучать на першому каналі дротового мовлення (УР - 1). Оператор зв'язку - Білопільський цех телекомунікаційних послуг №1 Сумської філії ВАТ "УКРТЕЛЕКОМ". Програми місцевого мовлення розраховані на різні вікові та соціальні верстви населення району.
Принцип інформаційного наповнення передач залишається сталим - коротко, лаконічно, змістовно про головні події та людей району. Дотримуємося принципу системності та циклічності у підготовці програм до ефіру.
Для реалізації завдань визначених Статутом висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування відбувається в програмах "Від першої особи", "Із залу засідань районної ради", "Актуальне інтерв'ю", у рубриках "Коротко про головне" в інформаційних програмах "Від вівторка до вівторка", "Білопільщина - день за днем", "Трибуна влади" у репортажах і нарисах. Постійно оперативно і актуально доносимо до радіослухачів інформацію про головні події в районі.
Так за період березень-червень на радіо прозвучали понад 59 виступів представників структурних підрозділів РДА, голів територіальних громад, голови районної ради, керівників району. Це виступи, коментарі, інтерв'ю і т.п. У підготовці матеріалів співпрацюємо з усіма структурними підрозділами, управліннями, відділами РДА, районної ради, органами місцевого самоврядування, установами, організаціями, підприємствами району.
Регулярно готуються матеріали про стан виконання районних програм в галузях освіти, охорони здоров'я, культури, висвітлюються культурно-мистецькі та інші заходи. Раз на місяць виходять просвітницькі програми "Лікар радить.." (за участю лікарів комунального закладу "Центральна районна лікарня" з матеріалами профілактики різноманітних захворювань), "Сторінки історії", "Краєзнавчі розвідки", "Пошук" де місцеві краєзнавці, юні пошуківці розповідають про ті чи інші цікаві факти з історії Білопільщини, а саме: "Гордість Білопільщини", "Видатні земляки" - про людей, яскравих особистостей краю, як минулого так і сьогодення.
Цикл програм культурологічної тематики "З витоків духовності" розповідає про свята та звичаї рідного краю у розповідях старожилів, фонетичних записах різноманітних обрядів та свят Білопільщини. Ряд програм було присвячено проблемам людей з особливими потребами, про прийомні сімї та дитячі будинки сімейного типу. Найменший відсоток програм місцевого мовлення - це розважальні програми, рекламна, довідкова продукція. Це та сфера діяльності радіо, яка сприяє нашій господарській діяльності. Так підготовлені на комерційній основі дитячі програми та декілька програм про підприємців Білопільщини.
За звітний період не було пропущено жодного ефіру. Редакція радіомовлення "ВИР" постійно працює над підвищенням якості інформаційного продукту як тематичного змісту так і технічного забезпечення, звукового та музичного оформлення ефіру.
Суттєво впливає на звуження географії дротового мовлення в районі - скорочення радіоточок. У тісній співпраці з адміністрацією Цеху телекомунікаційних послуг №1 ведемо роботу по збереженню кількості радіоточок. За оперативними даними оператора зв'язку на мережі дротового мовлення працює 3050 радіоточок. Дротове мовлення функціонує на території 18 сільських та міських рад, більш ніж у 20 населених пунктах - відсутнє. Така тенденція зменшення дротового мовлення характерна не тільки для Білопільщини, Сумщини, а для всієї України. Розвиток сучасних інформаційних технологій витісняє дротове мовлення з ряду сучаснішими більш розвинутими технологіями, це такі як FM та цифрове мовлення, інтернет-мережі.
За результатами господарської діяльності протягом 3-х місяців 2011 року доходів отримано в сумі 13000,75 грн., в тому числі по угодах з районною радою - 8265 грн., з сільськими радами - 1490 грн.


Головний редактор                                                                                     Н.О. Сазонова





БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                                м. Білопілля

Про нову редакцію Положення про оренду
майна, яке належить до спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст
Білопільського району

Відповідно до Закону України від 21.04.2011 р. N 3269-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин", враховуючи вимоги Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", районна рада вирішила:

1. Затвердити Положення про оренду майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємства (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О. А.).


Голова районної ради                                                                                       В.І. Кубрак



БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                                 м. Білопілля

Про ліквідацію Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів

Розглянувши звернення районної державної адміністрації про доцільність функціонування Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів (лист голови РДА від 04.07.2011 № 1735/1-18), районна рада зазначає:
Сергіївська ЗОШ І-ІІ ступенів має типове двоповерхове приміщення, збудоване у 1976 році, розраховане на 70 учнівських місць, загальною площею 580 кв. м.
Аналіз наповнюваності школи учнями до 2015 року засвідчує різке зменшення контингенту учнів:
2011-2012 н.р. класів - 0, учнів - 9;
2012-2013 н.р. класів-0, учнів-11;
2013-2014 н.р. класів - 0, учнів-11;
2014-2015 н.р. класів - 0, учнів-12;
2015-2016 н.р. класів - 0, учнів-15.
У закладі працює 8 педагогічних працівників, з яких 2 сумісники та 2 педагоги працювали по строковому договору до 31 травня 2011 року. Середній вік працюючих 42 роки, з 8 педагогів - 3 пенсійного віку. Школа не забезпечена фахівцями з географії, фізичної культури, музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання. За три останні роки жоден із вчителів не прийняв участі у конкурсі "Учитель року" та інших конкурсах педагогічної майстерності.
Учні школи приймають участь у конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях. За останні три роки вони вибороли призові місця на олімпіаді з правознавства - II місце, конкурсі на кращого читача - II місце, є переможець літературного конкурсу Малої академії наук України, постійні учасники конкурсів художньої самодіяльності. У 2009 році заклад посів II місце у районному огляді-конкурсі "На кращий дитячий оздоровчий заклад", у 2010 - І місце у обласному етапі даного конкурсу у номінації "Пришкільний табір праці і відпочинку з денним перебуванням". Також у 2010 році заклад посів III місце у районному конкурсі на кращий навчальний заклад по підготовці до новорічних та Різдвяних свят.
Планова вартість утримання одного учня у закладі у 2011-2012 році складатиме 43,8 тис. грн. (для порівняння: у 2010 році фактична вартість утримання

одного учня у Білопільській ЗОШ І-ІП ступенів №2 - 3,9 тис. грн., у Жовтневій спеціалізованій школі - 5,2 тис. грн.).
Зважаючи на демографічну ситуацію на території сільської ради, рівень матеріального і кадрового забезпечення, високу вартість утримання одного учня та з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти учням, які проживають у сільській місцевості, подальше функціонування даного закладу є недоцільним.
02.06.2011 року відбулися збори жителів с. Сергіївка, 22.06.2011 року прийнято рішення Сергіївської сільської ради "Про доцільність подальшого функціонування Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів". І збори місцевої громади, і депутати сільської ради надали згоду на закриття Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Враховуючи вищезазначене, беручи до уваги безперспективність функціонування Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів внаслідок скорочення учнівського контингенту, враховуючи згоду територіальної громади (протокол зборів місцевої громади від 02.06.2011, рішення шостої сесії Сергіївської сільської ради шостого скликання від 22.06.2011 додаються), відповідно до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту", керуючись пунктом 8 Положення про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 228, районна рада вирішила:
1. Враховуючи згоду місцевої територіальної громади, ліквідувати з 01 вересня 2011 року Сергіївську ЗОШ І-ІІ ступенів.
2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Бойко М.Г.) вирішити питання щодо скорочення вчителів, обслуговуючого персоналу Сергіївської ЗОШ I-II ступенів та провести відповідні процедури, пов'язані з ліквідацією закладу згідно вимог чинного законодавства України.

3. Враховуючи звернення Сергіївського сільського голови (лист від 30.06.2011 № 303 - додається), передати безоплатно приміщення Сергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району до комунальної власності Сергіївської територіальної громади в особі Сергіївської сільської ради.
4. Сергіївському сільському голові (Прокопенко Т .1.) забезпечити належне використання приміщення колишньої школи, не допустити його знищення чи руйнування.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань молоді, освіти, культури, спорту та туризму (Христій Ю. Г.)


Голова районної ради                                                                                  В. І. Кубрак




БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                            м. Білопілля

Про надання згоди відділу прикордонної
служби "Білопілля" Сумського прикордонного
загону на користування частиною нежитлового
приміщення Ободівського ФАП, що перебуває у
спільній власності територіальних громад сіл,
селищ, міст району

Розглянувши лист начальника відділу прикордонної служби "Білопілля" Сумського прикордонного загону державної прикордонної служби України від 08.06.2011 року за №861, враховуючи згоду головного лікаря комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня", відповідно до ч.5 ст.60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.22 Закону України "Про Державну прикордонну службу України", районна рада вирішила:

1. Надати згоду відділу прикордонної служби "Білопілля" Сумського прикордонного загону на користування частиною нежитлового приміщення Ободівського фельдшерсько-акушерського пункту що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району для службового використання інспекторами прикордонної служби відділу.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємства (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О.А.).



Голова районної ради                                                                                         В.І.Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                                м. Білопілля

Про надання згоди на списання
з балансу комунального закладу
Білопільської районної ради
"Білопільська центральна районна лікарня"
автомобіля РАФ 22031-01

Розглянувши звернення комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" про списання основного засобу - автомобіля РАФ 22031-01, державний номер № 52-49 СУН, 1990 року випуску, який повністю вичерпав свій моторесурс, технічно несправний та непридатний до подальшої експлуатації, відповідно до частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок відчуження та списання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району, затвердженого рішенням 6 сесії районної ради від 24.05.2011 року, Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України, Міністерства фінансів України від 29.11.2010 р. №447, районна рада вирішила:
1. Надати згоду на списання з балансу комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" основного засобу - автомобіля РАФ 22031-01 державний номер № 52-49 СУН, 1990 року випуску, за інвентарним номером 10510101.
2. Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О.А.) та головному лікарю комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" провести списання вищевказаних основних засобів згідно чинного законодавства.
3. Організацію виконання даного рішення покласти на головного лікаря комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" Хом'яка А.П.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємства (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О.А.).


Голова районної ради                                                                                     В.І.Кубрак



БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                                 м. Білопілля

Про надання дозволу на укладання
додаткових договорів до договорів
найму нежитлових приміщень

У зв'язку із закінченням терміну дії договорів найму, відповідно до частини 5 статті 60, пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Надати дозвіл на укладання додаткових договорів до договорів найму індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району в частині продовження терміну їх дії з:
1.1. Сумською філією АБ "Укргазбанк" (договір найму від 09.08.2006 р.), що орендує частину нежилого приміщення площею 49,9 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 45, на 1 поверсі приміщення музичної школи, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму райдержадміністрації з метою розміщення установи, на новий термін - 5 років, з 09.08.2011 р. до 08.08.2016р. включно;
Даний додатковий договір підлягає нотаріальному посвідченню.
1.2. ПП Деркач Валентина Федорівна (договір найму від 01.09.2007 р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 19,5 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 87, в приміщенні Білопільського районного Будинку культури, що знаходиться на балансі відділу культури і туризму райдержадміністрації з метою здійснення очищення та фарбування текстильних і хутряних виробів, на новий термін - 1 рік, з 27.08.2011р. до 26.08.2012 р. включно;
1.3 ФОП Ясинок М.М. (договір найму від 14.08.2010 р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 9,1 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. 1 Травня, 3, на 1 поверсі приміщення районного центру культури і дозвілля "Україна", що знаходиться на балансі відділу культури і туризму райдержадміністрації, з метою здійснення підприємницької діяльності по наданню юридичних послуг, на новий термін - 1 рік, з 14.08.2011 р. до 13.08.2012 р. включно;
1.4. Відділом культури і туризму Білопільської райдержадміністрації (договір найму від 01.09.2007р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 75 кв. м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Клубна, 4, в приміщенні Білопільської загальноосвітньої школи 1-Ш ступенів № 4, що знаходиться на балансі відділу освіти Білопільської райдержадміністрації з метою розміщення міської бібліотеки - філії Білопільської централізованої бібліотечної системи, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 27.08.2011 до 27.07.2014 включно;
1.5. Управлінням агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в адмінбудівлі Білопільської районної ради площею 114,36 кв.м, частину будівлі гаражу площею 43,0 кв.м, за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35 з метою розміщення управління агропромислового розвитку Білопільської районної державної адміністрації та автотранспорту, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.6. Фінансовим управлінням Білопільської районної державної адміністрації (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в адмінбудівлі Білопільської районної ради площею 111,0 кв.м та частину будівлі гаражу (сараю згідно техдокументації) площею 24,3 кв.м, розташованих за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, з метою розміщення фінансового управління Білопільської районної державної адміністрації та автотранспорту, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.7. Управлінням економіки Білопільської районної державної адміністрації (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в адмінбудівлі Білопільської районної ради площею 40,5 кв.м., розташованою за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, з метою розміщення управління економіки Білопільської районної державної адміністрації, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.8. Комунальним підприємством Білопільської районної ради "Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро" (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в адмінбудівлі Білопільської районної ради площею 11,8 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35 з метою розміщення комунального підприємства, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.9. Службою у справах дітей Білопільської районної державної адміністрації (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в будівлі площею 18,4 кв.м розташовану за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46 з метою розміщення служби, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.10. Білопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в будівлі площею 21,4 кв.м, яка розташована за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46 з метою розміщення установи, на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.11. Комунальною установою Білопільської районної ради "Білопільський районний трудовий архів" (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення будівлі площею 75,9 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46, з метою розміщення комунальної установи Білопільської районної ради "Білопільський районний трудовий архів", на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.12. Сумською регіональною філією державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення на першому поверсі будівлі площею 51,4 кв.м., розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46, що знаходиться на балансі Білопільської районної ради, з метою розміщення Білопільського районного виробничого відділу СРФ ДП "Центр ДЗК при ДКУ по ЗР", на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012р. включно;
1.13. Білопільською районною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу України (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 11,9 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, що перебуває на балансі Білопільської районної ради, з метою розміщення Білопільської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України, на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012 р. включно;
1.14. Державною інспекцією захисту рослин Сумської області (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення адмінбудівлі загальною площею 14,5 кв.м., розташованого за адресою м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, що знаходиться на балансі Білопільської районної ради, з метою розміщення державної інспекції захисту рослин Білопільського району, на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012р. включно;
1.15. ФОП Куций В.І. (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 19,8 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, з метою розміщення офісу, згідно Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012р. включно;
1.16. Управлінням Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 43,00 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, що знаходиться на балансі Білопільської районної ради, з метою розміщення офісу управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.09.2011р. до 01.08.2014р. включно;
1.17. Сумським обласним військовим комісаріатом (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення в будівлі площею 558,4 кв.м., будівлю гаражу площею 72,2 кв.м., та для складського приміщення загальною площею 72,9 кв.м., розташованих за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46 з метою розміщення Білопільського районного військового комісаріату, на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012р. включно;
1.18. Управлінням розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району (договір найму від 01.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 9,4 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, що перебуває на балансі Білопільської районної ради з метою розміщення офісу управління розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району, на новий термін - 1 рік, з 01.09.2011р. до 31.08.2012р. включно;
1.19. ФО Краснощок В.Г. (договір найму від 02.09.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення гаражу площею 47,60 кв. м., розташованого за адресою: м.Білопілля, вул. Преображенська, б/н, що перебуває на балансі відділу культури і туризму Білопільської районної державної адміністрації з метою використання за цільовим призначенням ( стоянка власного автомобіля) на новий термін - 1 рік, з 02.09.2011р. до 01.09.2012р. включно;
1.20. ПП "Лана" (договір найму від 12.09.2006р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 18,0 кв. м ., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Маяковського, 27 на 1 поверсі стаціонарного відділення комунального закладу "Білопільська центральна районна лікарня" з метою розміщення аптечного пункту, на новий термін - 1 рік, з 10.09.2011р. до 09.09.2012р. включно;
1.21. ФОП Зарко В.М. (договір найму від 01.10.2009р.), що орендує частину нежитлового приміщення на 1 поверсі стаціонарного відділення комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня", площею 3,00 кв.м., розташованого за адресою м. Білопілля, вул. Маяковського, 27, що знаходиться на балансі комунального закладу "Білопільська центральна районна лікарня" з метою здійснення підприємницької діяльності в сфері торгівлі продовольчими товарами, на новий термін - 1рік, з 01.10.2011р. до 30.09.2012р. включно;
1.22. ФОП Кисельов С.О. (договір найму від 01.10.2009р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 11,94 кв.м., розташованого за адресою: Білопільський район, с. Ганнівка-Вирівська, вул. Леніна, 40, на 1 поверсі приміщення Ганнівсько-Вирівської ЗОШ 1-Ш ступенів, що знаходиться на балансі відділу освіти райдержадміністрації, з метою здійснення підприємницької діяльності в сфері роздрібної торгівлі канцелярськими товарами, що призначаються для навчальних закладів, та з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, на новий термін - 1рік, з 01.10.2011р. до 30.09.2012р. включно;
2. Відповідно до ст.11 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" зобов'язати орендарів, на момент продовження дії договорів найму з якими пройшло більше 3 років, провести оцінку об'єкта оренди.
3. Доручити голові Білопільської районної ради укласти додаткові угоди зазначені у п.1 даного рішення за умови виконання орендарями п. 2 даного рішення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О.А.).



Голова районної ради                                                                               В.І.Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                            м. Білопілля

Про додатковий договір до договору
найму нежитлового приміщення

Відповідно до частини 5 статті 60, пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення (додається), укладеного 01.07.2011 року з комунальною установою Білопільської районної ради "Районний центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів" (договір найму від 01.07.2010р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 165,0 кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. 1 Травня, 7, в приміщенні гуртожитку Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-Ш ступенів ім. А.С.Макаренка, що знаходиться на балансі Білопільської ЗОШ-інтернату ім. А.С.Макаренка з метою розміщення установи, в частині продовження терміну дії договору на новий термін - 2 роки 11 місяців, з 01.07.2011 року до 01.06.2014 року включно.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Мозговий О.А.).


Голова районної ради                                                                                   В.І.Кубрак



БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від 12.07.2011                                                                                             м. Білопілля

Про затвердження
ліквідаційного балансу
комунальної установи
Білопільської районної ради
"Господарська група"

Відповідно до частини 3 статті 111 Цивільного Кодексу України, частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Затвердити ліквідаційний баланс комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група" (додається).

2. Голові ліквідаційної комісії комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група" (Дуднік Р. В.) подати ліквідаційний баланс КУ "Господарська група" та інші документи, передбачені чинним законодавством, державному реєстратору Білопільської РДА для завершення процедури ліквідації установи.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об'єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємства (Андрійчук Г.І.).



Голова районної ради                                                                                        В.І. Кубрак

 


Страница 7 из 8